Ženklai, kurie išduoda, kad Jums reikalinga hemorojaus operacija

Ženklai, kurie išduoda, kad Jums reikalinga hemorojaus operacija

Kaip ir bet kuris kitas chirurginis gydymas, hemorojaus operacija yra būtina ir efektyvi daugeliui pacientų. Tai saugus būdas kovoti su hemorojumi, kuris atneša išties puikius rezultatus. Tačiau kaip žinoti, kad Jums gali būti reikalinga ši operacija?

Hemorojus yra patinusios venos tiesiojoje žarnoje. Simptomai yra skausmas, niežulys, kraujavimas ir kartais išsikišimas iš išangės. Chirurgija nėra vertinama lengvai; tai yra didelis dalykas, kai jūs turite pasirinkti eiti po peiliu dėl ko nors panašaus.

Hemorojus paprastai nėra pavojingas sveikatai, tačiau ligos simptomai gali būti pakankamai sunkūs, todėl gali būti reikalinga hemorojaus operacija. Jei pastebėjote, kad hemorojus simptomai tampa per daug varginantys, jaučiate skausmą, sunkumą, kviečiame apsvarstyti galimybę atlikti operaciją.

Kada reikalinga medicininė pagalba?

Hemorojaus operacija ir kitas gydymas yra prieinamas daugeliui žmonių, patiriančių tokį skausmą ir diskomfortą. Vilniuje įsikūrusios InnMed klinikos gydytojai bei ekspertai rekomenduoja gydymą šiais atvejais:

 1. Pasireiškė kraujavimas: jei kraujuojate prieš tuštinimąsi, jo metu arba po jo, tai yra svarbus požymis, kad reikia kreiptis į profesionalų gydymą ir svarstyti apie operaciją. Kraujavimas gali būti sudėtingesnės būklės, pvz., gaubtinės žarnos ar išangės vėžio, požymis. Tinkama diagnozė ir gydymas gali būti labai svarbūs jūsų sveikatai.

 2 . Užsitęsęs skausmas: jei išangės srityje skauda ar uždegė ilgiau nei savaitę, geriausia kreiptis pagalbos į gydytoją. Jums bus pritaikyta veiksminga hemorojaus operacija. Kartais hemorojus gali pagerėti savaime, tačiau jei per savaitę to nepadaro, reikia profesionalaus gydymo.

 3. Jis iškritęs: tai reiškia, kad hemorojus yra labai uždegęs ir išsikišęs už išangės ribų. Kartais jis grįš į vietą savaime, bet jei tai sukelia skausmą, geriausia, kad jį gydytų profesionalas.

 4. Blogėjanti savijauta ir fizinė būklė: jei atrodo, kad jūsų skausmas ir diskomfortas stiprėja, o ne gerėja, nelaukite, kol išsikviesite pagalbą. Gydytojo kabinete galima atlikti paprastą gydymą lazeriu, kuris yra minimaliai invavyzus. Tokia hemorojaus operacija atneša puikius rezultatus, o pacientas gali labai greitai grįžti į įprastą gyvenimą.

 5. Nesate tikri: gali būti nelengva žinoti, ar turite hemorojų, ar tai yra kažkas kita. Jei atsiranda kraujavimas, skausmas ar diskomfortas, geriausia kreiptis į gydytoją.

Kai kuriems žmonėms gali prireikti hemorojaus gydymo ir, laimei, tai lengviau nei bet kada anksčiau. Mūsų klinika siūlo veiksmingą gydymą gydytojo kabinete. Tai greita ir neskausminga, be to, leis visam laikui pamiršti diskomfortą, kurį sukelia hemorojus!

Operacija yra geriausias kelias į Jūsų komfortą, jos metu nepatirsite nemalonių pojūčių, todėl jaudintis tikrai neverta. Vis dėlto, jei turite klausimų apie tai, ar turite hemorojų, ar skausmas yra didelis, nesikankinkite susisiekite su specialistais, kurie nedelsiant suteiks pagalbą.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.