Pagrindinis puslapis Lietuva VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje – jauki šventinė atmosfera

VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje – jauki šventinė atmosfera

VSAT Vilniaus pasienio rinktinėje – jauki šventinė atmosfera

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės nuotr.

Dovilė Sabaliauskienė, VSAT Vilniaus pasienio rinktinės viešųjų ryšių specialistė, www.voruta.lt

Kalėdų dvasios neuždengia virusai ir kaukės. Visą šventinį laikotarpį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės pasieneičiai ir darbuotojai skleidžia ypatingą šventinį džiaugsmą iš savo kabinetų, juk darbovietė – mūsų antri namai.

Gruodžio mėnesį VSAT Vilniaus pasienio rinktinės kolektyvas dalyvavo konkurse ,,Jaukiausias kabinetas“, kurio metu buvo renkamas originaliausias, gražiausiai šventiškai papuoštas kabinetas. Konkursu siekta sukurti šventinę aplinką VSAT pareigūnų ir darbuotojų širdyse, juk darbe įprastai praleidžiame didesnę dienos dalį.

Pasieniečių kabinetų languose buvo galima išvysti neįprastas, magiškas eglutes, mirgančias girliandas, šventinius žiburius ar kitokių artėjančių šventės atributų. Dauguma dekoracijų, suteikusių šilumą ir jaukumą, sukurta pačių pasieniečių rankomis. Sukurti šventinę nuotaiką pasieniečiams padėjo ir mažos interjero detalės, įvairios figūrėlės, pakabinamos kalėdinės kojinės, snaigės, popieriaus karpiniai, pastatytos kompozicijos.

Komisija nusprendė, kad profesionaliausiai buvo papuoštas VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Migracijos skyriaus kabinetas ir jo dekoruota vitrina – neįprasta kalėdinė eglė žadina smalsumą, teikia viltį.

Ne ką prastesniais rankų darbo kalėdiniais papuošimais Kaune nustebino VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Migracijos skyrius, sukurdamas minimalistinio stiliaus išskirtinę pasieniečių eglę, reikalaujančią ne tik didelės kūrybinės energijos, bet ir kruopštaus gamybinio plano. Sukurta nenuspėjama, šiuolaikiška ir tuo pačiu autentiška kalėdinės eglės instaliacija.

Už pastangas bei norą puoštis, sukurtą Kalėdų stebuklą ir žiemiškiausią nuotrauką II-oji vieta atiteko VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Lavoriškių pasienio užkardai.

Itin skoningai papuoštu kabinetu, intriguojančiais žiburiais, grožio ir amžinybės simboliais (neveltui padedami jų jūreiviai kadaise rasdavo kelią į namus, o poetai apdainuodavo, mąstydami apie amžinybę ir būtį) stebina VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Ikiteisminio tyrimo skyrius.

Be užimtų prizinių vietų buvo suteiktos ir nominacijos. Už geriausiai perteiktą Kalėdų laukimo jaukumą, estetiškumą, šventinę pasaką kabinete – Jaukiausio kabineto konkurse savo talentą ir gabumus demonstravusiems VSAT Vilniaus pasienio rinktinės Kenos pasienio užkardos pareigūnams, VSAT Vilniaus skyriaus Personalo, Kanceliarijos, Logistikos, Vilniaus pasienio rinktinės Sienos kontrolės skyriaus atstovams, kuriems bus įteiktos atminimo dovanos.

Ačiū, kad neesate abejingi ir prisidedate  prie VSAT Vilniaus pasienio rinktinės erdvių puošimo. VSAT Vilniaus pasienio rinktinės kolektyvas linki gražaus iš šventiško šv. Kalėdų laukimo.