Pagrindinis puslapis Reklama Valčių įleidimo vietos visoje Lietuvoje

Valčių įleidimo vietos visoje Lietuvoje

Valčių įleidimo vietos visoje Lietuvoje

 

PR

Lietuva yra ežerų ir vandens telkinių kraštas, tačiau, be pačių populiariausių turistinių objektų, rasti patogią, prieinamą ir plaukiojimui tinkamą vietą kartais būna nelengva. Įvairūs vandens telkiniai turi būti lengvai prieinami kiekvienam, todėl šio projekto tikslas yra supažindinti su geriausiomis, vandens turizmui pritaikytomis vietomis ir padėti vieni kitiems rasti mažiau žinomas, plaukiojimui tinkamas vietas. Skaitykite ir sužinokite daugiau apie populiariausius vandens telkinius bei naujų valčių įleidimo vietų registravimą.

Atraskite gražiausius Lietuvos vandenų perlus

Ežerų rasite visoje Lietuvoje, daugiausiai jų yra Aukštaitijoje. Vandens turizmo kelių čia apstu, galima plaukioti specialiais maršrutais baidarėmis, valtimis, įvairiomis kitomis plaukiojimo priemonėmis. Valčių įleidimo vietų gausu ir kituose Lietuvos regionuose: prie Nemuno, Žemaitijoje, prie Kuršių marių, Klaipėdos krašte. Visas patogias privažiuoti ir valtimis plaukioti skirtas vietas rasite specialiame žemėlapyje.

Kaip užregistruoti naujai atrastą valčių įleidimo vietą?

Jeigu atradote dėmesio vertą vietą su patogiu privažiavimu automobiliui, automobilių stovėjimo aikštele ir valčių įleidimo vieta – užfiksuokite vaizdus ir nurodę tikslias vietovės koordinates atsiųskite jas užregistruoti į sistemą. Nauja vieta bus pažymėta jau netrukus, kartu gausite informaciją apie naujai pažymėtas valčių įleidimo vietas visoje Lietuvoje.

Atraskite gražiausius Lietuvos vandens kampelius, ne tik gerai žinomus, bet ir naujus!

Daugiau apie valčių ir katerių įleidimo vietas bei jų registravimo tvarką rasite: https://www.plaukiu.lt/

Naujienos iš interneto