Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama TOP idėjos tobulai krikštynų dovanai

TOP idėjos tobulai krikštynų dovanai

TOP idėjos tobulai krikštynų dovanai

Krikštynos – visos šeimos ir artimųjų šventė, per kurią populiaru tėvams ar mažajam įteikti dovanas. Visgi ne visuomet aišku, kokia dovana tokia proga būtų pati tinkamiausia. Jei nesate dažnas krikštynų svečias ir ieškote geriausio būdo pasveikinti laimingą šeimą, dalinamės idėjomis, kokios dovanos krikštynoms yra populiariausios.

Kai šventė – didelė

 

Yra šeimų, kurioms krikštynos gana svarbus gyvenimo įvykis, todėl ši šventė prilygsta vestuvių ar jubiliejaus puotai. Pasipuošę svečiai, užsakyta sodyba, pramogos vaikams. Tokiu atveju populiaru dovanoti pinigus vokeliuose arba didesnes dovanas – brangius žaislus vaikams, kažką naudingo namų ūkyje ar tai, kas būtų pramoga visai šeimai, pavyzdžiui, išvyka į sodybą prie ežero kranto, pasiplaukiojimas laivu ar jachta, desertų degustacija ir pan.

Dovana pagal vaiko amžių

 

Pakankamai svarbus aspektas, pagal kurį reikėtų ieškoti dovanos krikštynoms – vaiko amžius. Jei tai naujagimis, galima dovanoti naujagimio krepšelį ir daug ką tik iškeptoms šeimoms naudingų dalykėlių – sauskelnių, žaisliukų, vaikišką bekontaktį termometrą, drabužėlius ir pan. Jei vaikas jau vyresnis, galima ir paties paklausti, ko jis labiausiai norėtų. Galbūt tai žaislas, konkretus daiktas ar pramoga, pavyzdžiui apsilankymas zoologijos sode ar batutų parke.

Nepamirškite ir tėvų

 

Per krikštynas įprasta dovanoti mažiesiems, tačiau būsite tikrai originalūs, jei nepamiršite ir pačių tėvų. Juk jei krikštijate itin mažą kūdikį, jis šios šventės nė neatsimins ir bus pakankamai aprūpintas dovanėlėmis nuo kitų svečių. Tėvams puikiai tiks dovanų kuponai su pramogomis ir įdomiomis veiklomis. Tai gali būti romantiška vakarienė, SPA nakvynės viešbutyje, pirtys, baseinai ar ramus poilsis gamtos apsuptyje. Tai bus puiki proga po viso šventinio šurmulio skirti laiko sau. Geriausia dovanų kuponų ieškoti internetu, specialiuose paslaugų portaluose, pavyzdžiui, Beta.lt. Čia galima rasti ne vieną akciją ir patrauklių pasiūlymų už gerą kainą, todėl norimas dovanų čekis galimai kainuos pigiau ir padės pernelyg neišlaidaujant įteikti vertingą dovaną.

 

Naujienos iš interneto