Techninė pagalba kelyje – mes esame, kad jums padėtume

Techninė pagalba kelyje – mes esame, kad jums padėtume

Kaip vairuotojas žinote, kad sėdėdami už savo transporto priemonės vairo galite susidurti su netikėtais nemalonumais. Pavyzdžiui, neretai nuleista padanga, dėl kurios atsiduriate kelio pašonėje arba pavarų dėžė sugenda netinkamu laiku.

Nors tokių problemų sprendimai dažnai yra paprasti, problema ta, kad nedidelės vairavimo problemos gali sukelti didelių nepatogumų ir netikėtų išlaidų. Negana to, kai kurie atvejai gali tapti pavojingais, jei nesate profesionalas. Laimei, tokių ekstremalių situacijų metu turite galimybę iškviesti pagalbą kelyje.

Kas yra pagalba kelyje?

Pagalba kelyje – tai paslauga, skirta padėti vairuotojams fiziškai sugedus jų transporto priemonei. Asmenys gauna skubią paslaugą kelyje, jei jų transporto priemonė sugenda. Paslaugos gali apimti degalų pristatymą, nuleistos padangos keitimą arba nuvežimą į techninės priežiūros centrą, jei problemos negalima nedelsiant išspręsti.

Ką apima pagalba kelyje?

  • Rato montavimas
  • Rato balansavimas
  • Rato nuėmimas, uždėjimas
  • Variklio uždegimas išsikrovus akumuliatoriui
  • Rato keitimas
  • Kuro pristatymas
  • Transportavimo paslaugos
  • Taip pat galimas smulkus automobilio remontas

Kuo pagalba kelyje skiriasi nuo kitų paslaugų?

Pagalba kelyje skiriasi nuo kitų draudimo rūšių, kurias galite gauti iš automobilio draudimo poliso arba gamintojo garantijos. Pagrindinis automobilio draudimas paprastai padengia tik avarijų padarytos žalos atlyginimo išlaidas, o reagavimas į avarijas ir nelaimingus atsitikimus nėra įtrauktas. Garantija pataisys arba pakeis netinkamai veikiančias jūsų transporto priemonės dalis, tačiau nuleistų padangų ir tuščių dujų bakų pildymas netaikomi.

Kodėl pagalba kelyje yra svarbi?

Trys dažniausiai pasitaikantys pagalbos kelyje iškvietimai yra dėl išsikrovusių akumuliatorių, nuleistų padangų ir pasibaigusių degalų. Įsivaizduokite štai ką: važiuojate naktį nepažįstamoje vietoje, kai staiga išgirstate neaiškų spragtelėjimą ir nuleistos padangos šnypštimą. Be pagalbos kelyje įstrigtumėte kelio nuošalėje, tamsoje bandydami patys pasikeisti padangą. Bet jei turite galimybę išsikviesti pagalbą kelyje, užtenka telefono skambučio. Profesionalas bus nedelsiant išsiųstas į jūsų vietą, kad padėtų jums ir jūsų automobiliui.

Kokia yra geriausia pagalba kelyje?

Rinkoje galima rinktis iš keleto pagalbos kelyje įmonių. Geriausias pasirinkimas bus nustatytas pagal jūsų konkrečius poreikius ir tai, kuris planas bei įmonė gali geriausiai patenkinti šiuos poreikius. Mūsų įmonė siūlo techninę pagalbą kelyje Vilniuje ir techninę pagalbą kelyje Kaune. Geriausia pagalba kelyje yra greita ir efektyvi. Mes nuolat budime ir, kai tik įmanoma, pirmenybę teikiame problemos sprendimui vietoje, kad galėtumėte saugiai tęsti kelią savo automobiliu – ir net sutaupyti kelionės į autoservisą.

Kada galiu gauti pagalbą kelyje?

Dauguma pagalbos kelyje planų paprastai suteiks jums prieigą prie pagalbos 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, nepriklausomai nuo atostogų ar metų laiko. Tai reiškia, kad pagalba kelyje paprastai galite naudotis bet kurią savaitės dieną bet kuriuo metu. Tačiau pagalbos laukimo laikas gali skirtis, o jei esate rajone, kuriame yra mažiau remonto dirbtuvių ar vilkimo paslaugų, gali tekti ilgiau laukti aptarnavimo, o techninės pagalbos kelyje kaina bus didesnė.

Daugiau informacijos: https://www.reraratai.lt

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.