Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Šventėms artėjant – stilingų dovanų pasiūlymai

Šventėms artėjant – stilingų dovanų pasiūlymai

Šventėms artėjant – stilingų dovanų pasiūlymai

Likus vos porai savaičių iki didžiųjų metų švenčių, neturintys dovanų asmenys ima svarstyti, ką padovanoti artimiausiems žmonėms: šeimos nariams, vaikams, antroms pusėms. Dėl pasaulyje siaučiančios pandemijos, šiemet žmonės yra raginami pirkti internetu ir nesilankyti prekybos centruose, be to, internetinėse parduotuvėse prekių pasiūla gali būti netgi didesnė negu fizinėse. Tad iš didžiulio prekių asortimento kiekvienas atras, kas labiausiai nudžiugintų artimo širdį, o jo veide nušvistų šypsena.

Dažnu atveju artimuosius norima nustebinti tomis dovanomis, apie kurias jie seniai svajoja ir galbūt dėl tam tikrų priežasčių negali įsigyti. Prieš perkant šventines dovanas, specialistai rekomenduoja gerai apgalvoti ir atidžiai sudaryti sąrašą, kam ir ką pirksite. Tai padės sumažinti ieškojimo apimtis ir atrasti geriausias dovanas. Bet kuriuo atveju, didesniam dovanų skaičiui piniginę teks atverti plačiau. Išsamiau apie paskolas, kaip galima pasiskolinti brangiau kainuojančių pirkinių įsigijimui, galite skaityti tinklapyje.

Jeigu vis dar sukate galvą, ką padovanoti artimiesiems, pateiksime stilingų dovanų idėjas, kurios gali tapti puikiais pasirinkimais. Kadangi šiuo periodu daugiau laiko praleidžiame namuose, specialistai pataria dovanoti kokybiškus, ilgaamžius daiktus namams. Tai gali būti aromatinės žvakės, prabangūs namų kvapai, kurie gyvenamajai erdvei  suteikia jaukumo ir, žinoma, malonų aromatą. Niekuomet neprašausite šeimos nariams dovanodami šiltą pledą, kuris, be jokios abejonės, bus naudojamas vėsiais žiemos vakarais skaitant knygą ar žiūrint filmus. Dar geriau, jeigu prie pledo priderinsite nedideles pagalvėles, kurios suteiks jaukumo kambariui bei leis ypač patogiai įsitaisyti lovoje ar ant sofos.

Jeigu ieškote dovanos antrajai pusei, jums gali pasirodyti, jog kvepalai yra kiek atsibodęs dovanos pasirinkimas. Tačiau meskite šias dvejones šalin, kadangi subtilūs, aromatinį šleifą paliekantys kvepalai yra mėgstama ir laukiama dovana, ypač – moteriškos lyties atstovėms. Jeigu dvejojate, koks kvapas patiktų jūsų antrai pusei, verta pasidomėti, kokius kvepalus jūsų mylimas žmogus naudoja šiuo metu. Pastebima tendencija, jog daugelis asmenų renkasi vienodų ar labai panašių aromatų natų kvepalus. Gali būti, jog, pavyzdžiui, moters laikomų kvepalų spintelėje, jūs pastebėsite gėlėmis bei vaisiais kvepiančius aromatus, o galbūt jūsų išrinktoji – nišinių kvepalų mėgėja? Tokie aromatai pasižymi rytietiškais, prieskoniais kvapais. O galbūt ji yra ištikima vienam prekiniam ženklui? Tokiu atveju verta pasidomėti, ar gamintojas švenčių proga nėra sukūręs naujo aromato, kuris gali tapti puikia dovana. Šie patarimai taip pat taikomi renkant kvapus vyrams.

Jeigu norite ypatingai nustebinti tėvus, brolius ar seseris ir šiuos palepinti vertingomis dovanomis, apsvarstykite, ko šiems labiausiai trūksta ar ko jie negali įsigyti patys. Jeigu jūsų jaunesnė sesė ar brolis domisi fotografija, profesionalus fotoaparatas išties nudžiugintų. O gal jums artimas žmogus ypatingai mėgsta klausytis muzikos, tačiau vakare triukšmas sklindantis iš kambario kitiems šeimos nariams šiek tiek trukdo? Ne bėda, nes dar viena puikia dovana gali tapti bevielės ausinės, kurias galima prijungti prie išmaniojo įrenginio. Apgalvokite, kokie daiktai palengvintų tėvų kasdienybę ar brolių, sesių mokymosi iš namų procesą. Tai gali būti patogi ryškiaspalvė kėdė, planšetė ar net kompiuteris, nedidelė skrudintuvė, kavos aparatas.

Taigi, renkant ypatingas šventines dovanas, verta atkreipti dėmesį į šių praktiškumą, pritaikymo galimybes kasdienybėje, o perrištos raudonu kaspinu atrodys stilingai ir šventiškai. Palepinkite artimuosius, parodykite, kaip juos mylite ne tik dovanomis, bet ir dėmesiu, o tuomet, kad ir kokią dovaną būsite išrinkę, nuo jos sklis šiluma bei teigiama energija.

PR