Pagrindinis puslapis Reklama Socialinių tinklų populiarumo paslaptys

Socialinių tinklų populiarumo paslaptys

Socialinių tinklų populiarumo paslaptys

Turbūt kiekvienas, besinaudojantis tokiais socialiniais tinklais, kaip facebook bei instagram, ne kartą svajojome turėti didelį kiekį sekėjų, ar surinkti kuo daugiau širdučių? Šiame straipsnyje pakalbėsime apie socialinių tinklų populiarumą, o ypač apie Instagram Presets bei kaip surinkti kuo didesnį kiekį patinka ant jūsų nuotraukos!

Instagram algoritmų veikimas?

 

Kuomet facebook nusipirko instagram platformą, nenuostabu, kad Instagramui tapus tokiam populiariam, bei turint ne vieną šimtą milijoną vartotojų, jo turinys yra stipriai kontroliuojamas algoritmų, kurių veikimo principas – kuo tikslesnis bei labiausiai atitinkantis turinys jums! Deja,  tokioje didelėje algoritmų veikimo platformoje kartais gali atrodyti, kad jūsų įdėta nuotrauka tiesiog nėra rodoma ar nėra pastebima. Ir taip tikrai gali būti. Taip nutinka dėl keletos pagrindinių faktorių – “algoritmų”, kurie kontroliuoja jūsų paskelbto turinio plitimą socialiniuose tinkluose. Viskas veikia maždaug tokiu principu – jūsų įdėtą nuotrauką instagram algoritmai parodo apie 10% jūsų sekėjų. Tuomet, jeigu jūsų sekėjai pradeda laikinti bei komentuoti jūsų nuotrauką, tuomet jūsų nuotrauka pradedama rodyti dar didesniam vartotojų kiekiui, jeigu ir jie laikina bei komentuoja, tuomet sveikinimai, jūs patekote į “Explorer/rank “hashtags” polapius, bei jus jau mato ir atsitiktiniai žmonės. Tačiau jeigu įdėjus nuotrauką jūs gausite vos kelis laikus, tikėtina, kad algoritmai čia jūsų turinį ir paliks. Kaip jau supratote, labai svarbu, kad jūsų turinys būtų kuo aukštesnės kokybės.

Kaip sukurti aukštos kokybės postą?

 

Kadangi šis straipsnis yra apie instagram platformą, nieko nelaukdami pradėkime, ir pasakykite mums, kaip manote, kas yra svarbiausia pačiame instagrame, kad gautume kuo didesnį matomumą? Jeigu jūsų atsakymas – nuotraukos kokybė, tuomet jūs visiškai teisūs! Instagram iš esmės yra nuotraukų galerija, ir tik išsiskyrus iš pilkos masės jūs gausite didelį susidomėjimą. Tačiau kaip išsiskirti bei kaip sulaukti didesnio populiarumo? Ar jums reikia tobulos figūros? O gal jums reikia pastoviai keliauti ir turėti daug pinigų, kad galėtumėt vis postinti, kaip puikiai gyvenate? NE! Ištikrųjų ko jums reikia, tai keletos įdėjų nuotraukoms, kurias galite susirasti internete, bei įgyvendinti savaip. Tuomet, kad nuotrauką kristų į akis, rekomenduojama naudotis ir Lightroom Presetais, o konkrečiau, instagram presetais, kurie yra kuriami būtent “namų sąlygomis padarytoms nuotraukoms”. Todėl nuotraukos kokybė neprivalo būti lyg daryta profesionaliu fotoaparatu. Rekomenduojame vieną iš lightroom presets pardavėjų: https://fashionistapresets.com/ . Šiame tinklapyje rasite apie 100 lightroom presetų, kurie leidžia pasirinkti kokį tik nori efektą įvairiems  nuotraukų tipams! Nuotraukos su presetais atrodo kur kas gyvesnės ir atrodo lyg darytos tikro profesonalo. Tokios nuotraukos iškart krenta į akis Instagramo feed’e. Tačiau turbūt galvojate, kad nuotraukų editinimas su presetais yra tikras iššūkis? Tikrai ne, jums tereikia į telefoną atsisiųsti nemokamą programėlę pavadinimu “Lightroom”. O nusipirkus mobile presets, juos tiesiog instaliuoti į programėle. Tai padaryti galite vos kelių mygtukų paspaudimu. O pačias nuotraukas redaguoti taip pat vos kelių mygtukų paspaudimu, todėl tai neužtruks daug laiko, ir nepareikalaus papildomų žinių ar sugebėjimų. O nuotraukos atrodys lyg kito lygio!

Taigi trumpai, ko reikia norint sulaukti daugiau like?

Kaip jau kalbėjome straipsnyje, svarbiausia yra nuotraukų kokybė bei nuotraukų idėjos. Taip pat ir nuotraukų filtrai (instagram presetai), kurie jūsų nuotrauką perkels į kitą lygį. Na ir žinoma nepamirškite atrašyti komentuotojams bei laikinti jus pakomentavusių žmonių komentarus. Kitaip sakant, kuo didesnis aktyvumas, tuo didesni šansai, kad algoritmai jus parodys kuo didesniam žmonių kiekiui.

PR

 

Naujienos iš interneto