Šliaužtinukai – ar verta juos turėti mažylio drabužių spintoje?

 Šliaužtinukai – ar verta juos turėti mažylio drabužių spintoje?

Kūdikio šliaužtinukai – vientisas drabužis susegamas spaudėmis per visą ilgį arba kitos rūšies užsegimu, kad būtų kuo lengviau atsegti. Šliaužtinukai jau daugybę metų yra vienas iš populiariausių vaikiškų drabužių pasirinkimų. Juos labai patogu dėvėti, jie visiškai nevaržo mažylio judesių, leidžia jam jaustis laisvai. Tėveliai mėgsta rengti mažylį šliaužtinukais, nes tuomet keisti mažylio sauskelnes tampa lengviau. Užsukę į vaikiškų prekių elektroninę parduotuvę.

Smelinukas.lt rasite labai platų šliaužtinukų pasirinkimą: nuo įvairiausio dizaino (proginiai šliaužtinukai, vasariniai šliaužtinukai, žieminiai šliaužtinukai ir kt.) iki skirtingos sudėties (klasikinės medvilnės, organinės medvilnės ir kt.). Galima rinktis vienspalvius šliaužtinukus arba margintus įvairiais raštais, žaismingomis iliustracijomis. Su tokiais šliaužtinukais nesunku išlaikyti ir puikų stilių, ir komfortą.

Kodėl šliaužtinukai tokie populiarūs? (pagrindinis motyvas – visada uždengta vaikučio nugara, nesukyla drabužis )

Pagrindinis šliaužtinukų pasirinkimo motyvas – siuvimui naudojamos natūralios medžiagos. Pavyzdžiui, vis labiau populiarėja šliaužtinukai iš organinės medvilnės, užaugintos nenaudojant jokių cheminių medžiagų. Organinės medvilnė yra švelni, labai elastinga, idealiai prisitaikanti prie kūno ir puikiai sugerianti drėgmę. Kadangi organinės medvilnės auginimo procesas yra visiškai natūralus, ši medžiaga tinka ir dažnai yra naudojama siuvant drabužėlius kūdikiams. Organinės medvilnės šliaužtinukus gali dėvėti ir alergiški mažyliai. Galima rinktis ir klasikinius – medvilninius šliaužtinukus. Ši medžiaga puikiai sugeria drėgmę ir nesielektrina, praleidžia orą, todėl mažylis visada jaučia gaivos pojūtį. Medvilnė laikoma hipoalergiška, antibakterine medžiaga, todėl nedirgina net ir jautriausių mažylių odos. Sudėtis gali būti ir mišri, pavyzdžiui, šliaužtinukai gali būti siuvami iš storesnio, dvigubo audinio, kurio išorės sudėtis – medvilnė, o vidinis plonas sluoksnis užpildytas poliesteriu.

Kita šliaužtinukų populiarumo priežastis – mažyliams reikalingas komfortas, kurį gali užtikrinti patogi apranga, tokia kaip šliaužtinukai. Tačiau šis drabužis mėgstamas ir tėvelių, nes juo labai patogu aprengti mažylį. Tai padaryti galima keliais būdais: iš apačios į viršų, iš viršaus į apačią arba šonu. „Smėlinukas“ asortimente galima rasti šliaužtinukus per visą jų ilgį užsegamus užtrauktuku, užspaudžiamus spaudėmis ar sagomis (viduryje arba šone).

Kaip žinoti, kokio dydžio šliaužtinukus pirkti?

Jei dvejojate dėl šliaužtinuko dydžio pasirinkimo, visuomet rekomenduojama pasirinkti dydžiu didesnį drabužį. Labai svarbu, kad apranga mažylio nevaržytų, nespaustų ir neapribotų jo judesių. Šliaužtinukai turi patogiai priglusti prie kūno. Pirkite tokiose vaikiškų prekių parduotuvėse, kur išsirinkti tinkamą drabužio dydį ir patogu, ir lengva. Pavyzdžiui, „Smėlinukas“ asortimente pasirinkti pageidaujamą šliaužtinuko dydį – paprasta. Jis nurodytas mėnesiais (pavyzdžiui, 0–1 mėnesio, 9–12 mėnesių, 12–18 mėnesių ar netgi 18–24 mėnesių), o šalia dar yra ir šliaužtinuko ilgis centimetrais, kad išsirinkti būtų dar paprasčiau. Į centimetrus atsižvelgti rekomenduojama tuomet, jei mažylis yra šiek tiek ūgtelėjęs.

Kur įsigyti kokybiškus šliaužtinukus?

Atsakymas į šį klausimą, paprastas – ten, kur šliaužtinukai ne tik gražūs ir kokybiški, bet ir jų pasirinkimas platus. Gyvenime būna įvairiausių progų ir kartais prie jų norima priderinti šliaužtinukus. Jie gali būti kasdieniai, neįmantrūs arba puošnesni, skirti šventinei nuotaikai sukurti. Dauguma šliaužtinukų yra papuošti smulkesniais raštais, gyvūnų vaizdais, iliustracijomis. „Smėlinukas“ šliaužtinukai ne tik puošnūs, bet ir garantuojantys mažylio komfortą visai dienai.  Tėveliai turėtų neužmiršri, kad patogiai aprengtas mažylis ne tik ramesnis, bet ir laimingesnis.

Šliaužtinukus mažyliams visuomet geriausia įsigyti specializuotoje vaikiškų prekių parduotuvėje, kuri yra orientuota į kokybę, naudojamų medžiagų saugumą. „Smėlinukas“ rasite ypač platų šių šliaužtinukų pasirinkimą – įvairiausių spalvų, ilgomis arba trumpomis rankovėmis, žieminius, vasarinius ar universalius. Smelinukas.lt rasite ir labai puošnių ar žaismingų šliaužtinukų, pavyzdžiui, primenantį Kalėdų Senelį, meškiuką ar ant gobtuvo prisiūtus medžiaginius ragiukus.

https://www.smelinukas.lt/index.php/drabuziai-berniukams/rubeliai-kudikiams-berniukai/sliauztinukai-kudikiui.html