Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Šiltėjant orams ir atsidarinėjant restoranų lauko terasoms svarbu nepamiršti pasirūpinti pledais

Šiltėjant orams ir atsidarinėjant restoranų lauko terasoms svarbu nepamiršti pasirūpinti pledais

Šiltėjant orams ir atsidarinėjant restoranų lauko terasoms svarbu nepamiršti pasirūpinti pledais

Saulei leidžiantis jūsų rankas pradeda kutenti ,,žąsies oda“. Staiga pasirodo dryžuota vilnonė antklodė. Tai labai jaukus dalykas.

Miestuose galite rasti restorano antklodžių, užtiestų ant kėdžių atlošų arba susuktų į senovines pieno dėžes. Kai tik pradėsite juos pastebėti, niekada nesustokite. Pirmą kartą su faktiškai naudojamomis restoranų antklodėmis susidūriau Andų kalnuose. Ten, kur temperatūra nukrenta, o vėjelis smogia tiesiai į kaulus, pietaujantieji ant pečių apsivynioja melsvai pilkus aksesuarus, pagamintus iš neįtikėtinai minkštų alpakų jauniklių vilnos (išaustų vietinių amatininkų).

Daugiausiai šiltoje Atlantoje Lazy Betty siūlo lengvus pastelinius drabužius svečiams. Aspen mieste galite užsijuosti pagal užsakymą pagamintą vilnos antklodę, kurią pagamino garsus dizaineris Woolrichas, skirtas kajutės restoranui Clark’s. Vidutinio klimato juostoje Ostine skalbyklos komanda perka pilkas antklodes iš karinio pertekliaus parduotuvės, perpjauna jas per pusę ir vėl apsiuva. Ir ar tai yra 100 procentų šlifuotos medvilnės arba „Sferra Celine“ smėlis, uždengtas ant „Angler“ kėdžių San Franciske.

Restorane, kuriame taip atsižvelgiama į svečių patogumą yra kuo žavėtis. Svetingumas šiltesnis už puodelį karšto šokolado. O Olmstede Brukline taip pat galite įsigyti tai kartu su spalvinga Pendleton antklode.

Nesunku įsivaizduoti pasaulį, kuriame pati brangiausia vakarienė lauke apima vilnos gaminių išdėstymą taip pat, kaip restoranai siūlydavo degtukų knygeles. Tačiau norint kasdien valgyti daugumoje restoranų, verta investuoti į savo norą. Šį rudenį ir žiemą antklodė, uždengta ant pečių arba pakišta po restorano servetėlėmis, taps labiausiai akį traukiančiais mūsų išvaizdos aspektais, nes greitai valgome meistriškai paruoštus restorano patiekalus, kol jų neatvėsino vėjas ir jie tampa nevalgomais.

Pledai yra daugiau nei fizinis poreikis, bet kažkas pasąmoningo, į ką atsiremi nepastebėdamas. „Tai tiesiog tam, kad padidintų džiaugsmo ir komforto lygį kasdienybėje. Tai skirta jaukiems pasisėdėjimams restoranuose. Visada yra smagiau sėdėti vėsų vakarą terasoje apsigaubus jaukų pledą, pamirštant apie šaltį ir megaujantis tik gera draugų kompanija ir skaniu maistu bei gėrimais. Šiais laikais tokį komfortą siūlo daugelis restoranų.

PR