Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Šildymas kietu kuru, kiek tai ekonomiška?

Šildymas kietu kuru, kiek tai ekonomiška?

Šildymas kietu kuru, kiek tai ekonomiška?

Atėjus žiemai, vėl įjungtos šildymo sistemos, karšti vasaros vakarai liko tik prisiminimuose. Tačiau, ne tik židiniai gali šildyti kiekvieno namus. Daugeliui namų savininkų temperatūros kritimas gali kelti nerimą dėl šildymo sąskaitų.

Taigi, nesvarbu, ar jūsų katilas yra naujas, ar tiesiog norite atnaujinti centrinio šildymo sistemą, kaina ir efektyvumas yra pagrindiniai veiksniai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti prieš investuodami.

Didėja elektros ir dujų kaina

Karšto vandens sistemos šildymas naudojant vandens atgalinį katilą krosnyje tikrai kainuoja tik dalį kainos, palyginti su brangiomis suskystintomis dujomis ar elektra. Nors per pastaruosius kelis dešimtmečius akmens anglies ir kito kietojo kuro kainos kilo, procentinis augimas yra minimalus, palyginti su dujų ir elektros kainų šuoliu. Be to, patys dujiniai, elektriniai ar alyvos katilai dažnai pasižymi itin didele kaina, o elektrinius eksploatuoti taip pat brangiau.

Įperkami kieto kuro šaltiniai

Prieš pateikiant užsakymą verta pasidomėti kaimynais ar draugais, kurie gyvena netoliese, nes perkant kurą dideliais kiekiais galite gauti įspūdingą nuolaidą. Pats kietasis kuras yra pigesnis nei skystasis kuras, o tai reiškia, kad galite sau leisti investuoti į kokybiškus produktus, kad jūsų sistemos veiktų sklandžiai. Būtinai atlikite savo tyrimus ir apsipirkite, pastebėsite, kad degalų kainos skirsis priklausomai nuo tiekėjo, todėl norėsite rasti patikimą gamintoją, kuriuo galėtumėte pasitikėti.

Dažnas susirūpinimas yra tas, ar kietasis kuras yra nekenksmingas aplinkai, tačiau nesijaudinkite, galite išlikti ir ekologiškas, ir ekonomiškas, kai kalbama apie kietąjį kurą. Medinis kietasis kuras, pvz., ekologiniai rąstai, apibūdinamas kaip CO2 neutralus – sunaudojus kuro produktą iš atmosferos pašalinama tiek anglies dvideginio, kiek jis patenka į ją.

Padidinkite bendrąją savo namų vertę

Naujos, efektyvios šildymo sistemos įtraukimas į savo namus yra patikrintas būdas padidinti būsto rinkos kainą. Negalima paneigti, kad šis įrengimas yra mokamas, tačiau būkite tikri, kad padengsite šias išlaidas ir padidinsite savo turto vertę akimirksniu. Kieto kuro šildymo sistemų eksploatacinės išlaidos yra mažos, kai jos veikia, ir jūsų namai ne tik išliks šilti 24 valandas per parą, bet ir labai sumažins kondensato ir pelėsio susidarymą jūsų pastate.

PR