Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Rožių puokštės patiks net išrankiausiai moteriai

Rožių puokštės patiks net išrankiausiai moteriai

Rožių puokštės patiks net išrankiausiai moteriai

PR

Posakis, kad mažos dovanėlės stiprina draugystę turi nemažai tiesos. Kiekvienai moteriai patinka dėmesys, o gėlės – puikus būdas jį pademonstruoti. Jei vyras kiekvieną dieną neįstengia dovanoti savo moteriai gėlių, bent jau neturėtų pamiršti svarbiausių progų. Gimtadienis, vestuvių ar draugystės metinės – visomis šiomis progomis damos tikisi sulaukti gėlių ir greičiausiai jausis nusivylusios, jei jos taip ir nebus įteiktos.

Rožių puokštės – ir įnoringoms

 

Gėlių kalba tebėra aktuali iki šiol, bet nedaug žmonių suvokia visas jos plonybes ar niuansus. Dar senų senovėje žmonės išmanė gėlių kalbą, kurią pasitelkus buvo galima išreikšti savo jausmus, neištariant nė žodžio. Konkrečiai emocijai parodyti atitinkamai buvo pasirenkama ir konkreti viena gėlių spalva. Ir šios gėlės buvo rožės, dar senovės Romoje reiškusios paslaptį.

Dovanojamos gėlės neprivalo kiekvieną kartą būti labai brangios, nes visų svarbiausia – dėmesys. Visgi yra dalykų, į kuriuos labai vertėtų atkreipti dėmesį. Štai rožės – tikra klasika.  Su rožėmis niekada nebus prašauta į šoną, nes jas mėgsta daugelis moterų. Pravartu kruopščiai rinktis spalvas (kai kurios moterys joms skiria nemenką reikšmę). Raudonos rožės reikš „myliu tave“, baltos – „likime draugais“, rožinės – pagal prasmę yra lyg vidurys tarp baltos ir raudonos.

Įteikę vienintelį rožės žiedą pamaloninsime savo mylimąsias, bet vargiai padarysime didesnį įspūdį. Jei siekiame parodyti, kad perkant gėles buvo galvojama apie tai, kokia ji ypatinga, vertėtų nepašykštėti pinigų visai rožių puokštei.

Nustebinti savo damas galima joms nusiuntus gėlių į darbą ar mokymosi įstaigą. Gėlių pristatymo paslaugas siūlo nemažai gėlių salonų, tad teliks pasirinkti tą, kuris visuomet garantuotų, kad jų pristatomos rožių puokštės yra šviežios. Netikėtai į namus atkeliavusi gėlių puokštė privers bet kurią moterį aikčioti iš nuostabos.

Skirtingai progai – skirtingos rožių spalvos

 

Rožės – ne tik pačios gražiausios, bet ir pačios paslaptingiausios iš visų gėlių: jos turi savo kalbą, žinoma, sugalvotą žmonių. Įteikdami rožių puokštę galime ne tik paprasčiausiai padovanoti gėles, bet ir be žodžių išreikšti jausmus. Rožių kalboje reikšminga ne savo žiedų spalva, bet ir jų gausa puokštėje, įvairių spalvų rožių deriniai, taip pat tai, ar jos išsiskleidusios, ar dar tik subrandino pumpurus.

Raudonos rožės. Raudonos rožės reikšmė žinoma greičiausiai visiems: meilė ir aistra. Bet raudonos rožės simbolizuoja ne šiaip meilę, o nuolat rusenančią ir gilią. Didžiulė raudonų rožių puokštė – amžinos, stiprios ir ištikimos meilės prisipažinimas. O štai jeigu viršininkas dovanoja raudoną rožę savo pavaldinei, tuo išreiškia ne meilę, o paskatinimą už atliktą darbą.

Ryškiai rausvos spalvos rožės. Jos kalba apie staiga įsiplieskusią meilę, meilę iš pirmo žvilgsnio. Tiesa, neretai tokiais atvejais nutylima apie ištikimybę ar pastovumą.

Tamsiai raudonos rožės. Tai nevystančio grožio simbolis. Šias rožes labiau priimtina dovanoti vyresnėms moterims.

Baltos rožės. Tai reiškia švarias mintis ir ketinimus. Sniego baltumo rožę tiktų dovanoti labiau jaunoms merginoms ar mergytėms.

Kreminės spalvos rožės. Jos turi jau kiek kitokią reikšmę: laiminga meilė, vestuvinė puokštė.

Rausvos rožės. Jų reikšmė labai daugialypė, priklauso nuo jų atspalvio: šviesiai rausva – simpatija, susižavėjimas bei švelnumas, o ryškiai rausva – pripažinimas ir dėkingumas.

Geltonos rožės. Geltonos rožės, nepaisant paplitusio įsitikinimo, neturi jokios neigiamos reikšmės. Anot gelesnamo.lt floristų, minėtos spalvos gėlės reiškia džiaugsmą, draugišką rūpestį, taipogi neišsenkančią energiją bei laisvę.