Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Romanetės: kuo ypatingos ir išskirtinės?

Romanetės: kuo ypatingos ir išskirtinės?

Romanetės: kuo ypatingos ir išskirtinės?

Romanetės – itin sparčiai populiarėjantis langų uždengimo būdas. Jas renkasi tiek kuriantys šiuolaikišką namų dizainą, tiek ištikimi klasikai, tiek ieškantys prabangių interjero detalių. Kuo romanetės tokios ypatingos? Ir, kas jas išskiria iš kitų langų uždengimo būdų? Netrukus sužinosite ir esame tikri, taip pat užsinorėsite savo langus papuošti dailiomis romanetėmis.

Tinka visoms namų erdvėms

Nors romanetės šiuo metu yra vienas moderniausių langų uždengimo būdų, tačiau jų atsiradimas siekia gerokai tolimesnius laikus. Romanetės atsirado prieš 2000 metų, Romos imperijos laikais. Tuomet romiečiams atėjo mintis, kaip patogiai ir praktiškai sutraukti užuolaidas į viršų ir taip pat patogiai jas nuleisti. Tad bėgant metams, romanetės vis labiau tobulėjo ir galiausiai šiuo metu pretenduoja tapti vienu patogiausiu, praktiškiausiu ir stilingiausiu langų uždengimo būdu, tinkančiu visoms namų erdvėms. Dėl patogaus naudojimo ir itin stilingo dizaino romanetes galima kabinti visur, kur tik panorėsite: svetainėje, miegamajame, vaikų kambaryje, virtuvėje ir netgi įstiklintame balkone. O tai užtikrins ne tik grožį, bet ir darną bei harmoniją namų interjere.

Stilinga ir patikima apsauga

Romanetes galima tituluoti kaip vieną stilingiausių pasirinkimų dėl itin plačios raštų, spalvų bei modelių pasiūlos. Jos gali būti vienspalvės, spalvotos, iš lengvo permatomo ar sunkesnio pritemdančio audinio. Romanečių modeliai taip pat yra itin įvairūs: klasikinės romanetės, bekarkasės romanetės, kaskadinės romanetės. O jei kaip tik šiuo metu ieškote stilingų ir išskirtinių romanečių, vertėtų pasidairyti po Regila.lt asortimentą, kuris pasižymi įvairių modelių, spalvų bei atspalvių romanečių gausa.

Tačiau paminėti vien tai, kad romanetės itin stilingos ir įvairios tikrai neužtenka. Įsigijus romanetes bus užtikrintas ne tik nepriekaištingas namų interjeras, bet ir patikima apsauga. Romanetės itin efektyviai apsaugo nuo saulės spindulių ir smalsių akių. Tereikia patempti virvelę ir jūsų privatumas bus užtikrintas. Patogesnį, patikimesnį ir paprastesnį būdą, vargu, ar rasite.

Lengva prižiūrėti ir neužima papildomos vietos

Dar viena ypatinga savybė, kuria pasižymi ir iš kitų langų uždengimo būdų išsiskiria romanetės – itin lengva jų priežiūra. Pastebėjus, kad romanetės pasidengė nešvarumais, jas be vargo nuimsite ir lengvai išskalbsite. Negana to, romanetes dar ir lengvai išlyginsite, tad ideali ir išpuoselėta švara ant jūsų langų – garantuota.

Be to, romanetės vienas geriausių pasirinkimų mažai patalpai. Romanetės tobulai užpildo lango erdvę, neužimdamos papildomos vietos. Todėl galima džiaugtis neperkrauta erdve ir skoninga bei išskirtine lango puošmena. Tad jei dar iki šiol kilo klausimų, kodėl romanetės tokios populiarios ir, kodėl sužavi vis daugiau žmonių, esame tikri, daugiau šie klausimai tikrai nebekils.

PR