Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Rimi akcijos: puiki galimybė sutaupyti

Rimi akcijos: puiki galimybė sutaupyti

Rimi akcijos: puiki galimybė sutaupyti

PR

„Rimi“ – tai viena tų parduotuvių, kuri kasdieniams apsipirkimas pasirenkama itin dažnai. Šio prekybos tinklo parduotuvėse visuomet galima rasti aukščiausios kokybės produktų, o Rimi akcijos apsipirkimo metu leidžia sutaupyti pinigų. Planuodami apsilankyti šioje parduotuvėje nepamirškite peržiūrėti šiuo metu galiojančių ypatingų pasiūlymų – tai užtikrins kur kas paprastesnį pirkinių planavimą. Periodiškai rengiami  pasiūlymai rengiami atsižvelgus į svarbiausius vartotojų poreikius, tad galite būti užtikrinti, kad šiuo metu vykstančios akcijos padės jums įsigyti kasdien ar rečiau vartojamų produktų.

Daugiau nei 50 metų gyvuojantis prekybos tinklas

Nors Lietuvoje pirmoji „Rimi“ parduotuvė duris atvėrė 2000-aisiais, tačiau šis prekinis ženklas gyvuoja kur kas seniau (1977-aisiais Norvegijoje buvo atidarytos pirmosios „Rimi“ parduotuvės). Latvijoje pirmoji šio prekybos tinklo parduotuvė duris atvėrė anksčiau nei Lietuvoje – „Rimi“ parduotuvės šioje kaimyninėje valstybėje yra žinomos nuo 1997-ųjų. 2009 metais buvo sukurtas naujasis šio prekinio ženklo logotipas, o praėjus dar vieneriems metams pirkėjams pristatyta „Mano Rimi“ kortelė. Siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės produktų tiekimą 2011 metais „Rimi“ parduotuvėse buvo įkurti vietinių ūkių produkcijos skyriai. Nuo 2014-ųjų metų pirkėjams yra prieinama „Rimi Basic“ produktų linija, kuri užtikrina, kad kasdien perkamos prekės būtų siūlomos pačia palankiausia kaina.

Tvaresniam ir sveikesniam gyvenimui

„Rimi“ prekybos tinklas skatina rūpintis ekologija ir rinktis sveikesnius produktus: kiekvieną savaitę „Rimi“ prekybos tinklas sulaukia daugiau nei trijų milijonų pirkėjų, todėl siekiama, kad parduotuvėse siūloma produkcija padėtų rinktis tokius gaminius, kurie yra sveikesni ir tvaresni. Užsibrėžtas tikslas yra tikrai ambicingas – ši bendrovė siekia, kad „Rimi“ veikla būtų klimatui neutrali. Žinoma, tokie tikslai nėra pasiekiami vos per vieną dieną, todėl tai reikalauja kasdienių pastangų. Rimi akcijos skatina vartotojus rinktis sveikesnes alternatyvas, kurios yra palankios ne tik mūsų pačių sveikatai, bet taip pat ir mus supančiai aplinkai. Niekam ne paslaptis, kad rūpinimasis ekologija šiandien yra kaip niekad svarbus, todėl „Rimi‘ stengiasi, kad kartu galėtume pasiekti tikrai ambicingų tikslų.

Parduotuvė, į kurią norisi sugrįžti

„Rimi“ prekybos centrai yra labai modernūs bei galintys pasiūlyti iš tiesų didelį produkcijos pasirinkimą.  Būtent todėl didelis pirkėjų skaičius šio prekybos tinklo parduotuves renkasi dar ir dar kartą: čia sugrįžti skatina ne vien tik nuolat atnaujinamos Rimi akcijos, bet taip pat ir nuolaidų kortelė, kuri suteikia galimybe pasinaudoti momentine ir kaupiamąja nuolaida. Į prekybos centrus dažniausiai yra vykstama tada, kai iš anksto numatomas būsimų pirkinių sąrašas, tad visada rekomenduojama pirmiausia peržiūrėti šiuo metu galiojančių akcijų leidinį, kurį „pavartyti“ galite virtualioje erdvėje. Čia pateikta informacija padės jums kur kas efektyviau planuoti būsimus pirkinius, taigi, prekybos centre ne tik sutaupysite pinigų, bet taip pat sugaišite kur kas mažiau laiko.