Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Puošnūs sužadėtuvių žiedai

Puošnūs sužadėtuvių žiedai

Puošnūs sužadėtuvių žiedai

PR

Artėjant sužadėtuvėms kiekvienas būsimas jaunikis pradeda jaudintis ir ieškoti gražaus žiedo. Juk sužadėtuvių žiedas yra labai svarbus simbolis, kuris įprasmina būsimą santuoką. Jaudintis dėl pasirinkimo tikrai nereikia – visuomet rasite platų skirtingų žiedų pasirinkimą, o jeigu kartais neapsisprendžiate, ką išrinkti, skaitydami šį straipsnį gausite daug naudingų patarimų.

Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Sužadėtuvių žiedų gali būti visokių: auksinių, sidabrinių, su brangakmeniais arba jų. Jokios griežtos taisyklės, koks turėtų būti tas tobulas sužadėtuvių žiedas, nėra. Svarbiausia, kad išrinktumėte tai, kas būtų gražu Jums ir Jūsų mylimajai. 

Pirmiausia, renkantis svarbu atsižvelgti į žiedo dydį, kad jis tiktų ant nuotakos piršto. Tačiau net jeigu truputį apsiriksite – tai dar ne tragedija. Žiedą galima pamažinti arba padidinti pas juvelyrą. Žinoma, geriau pataikyti į tikslų dydį ir išvengti papildomų rūpesčių bei išlaidų.

Plačiame žiedų asortimente rasite pačių įvairiausių sužadėtuvių žiedų skirtingomis kainomis. Žiedai gali būti tiek modernūs, tiek tradiciniai, įvairių formų ir su įvairiais ornamentais, su spalvotais akmenukais arba be jų. Rasite ir specialių vienetinių sužadėtuvių žiedų, kuriuos sukūrė profesionalūs dizaineriai. Viskas priklauso nuo Jūsų abiejų, o ypač būsimos nuotakos skonio bei poreikių, todėl paslapčia išsiaiškinkite, kas jai patinka ir tikrai neprašausite pro šalį.

Daugiau informacijos apie sužadėtuvių žiedus ir kitus papuošalus rasite: https://fashiongold.lt/lt/