Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Prieš pirkimą į kokias plieninių durų savybes svarbus atkreipti dėmesį?

Prieš pirkimą į kokias plieninių durų savybes svarbus atkreipti dėmesį?

Prieš pirkimą į kokias plieninių durų savybes svarbus atkreipti dėmesį?

Durys, pagamintos iš plieno, pasižymi gana specifiniu taikymu. Žinoma, mes galime jas pasirinkti kaip vidines ar įėjimo duris, tačiau jų vaidmuo nesibaigia. Štai kodėl verta išsiaiškinti, kokių tipų plienines duris galime pasirinkti ir į ką turėtumėte atkreipti dėmesį prieš perkant jas.

Plieninės durys – tipai

Renkantis plienines duris, dažniausiai atkreipiame dėmesį į jų paskirtį. Nuo to priklausys jų individualūs parametrai. Šiuo atžvilgiu, be kita ko, galime atskirti:

  • Vidaus plieninės durys – gana retai pasirenkamos, metalinės durys namo viduje esančioms patalpoms. Dažniausiai jos naudojamos kaip įėjimo durys į butus daugiabučiuose dėl savo tvirtumo ir kitų elementų, tokių kaip: įėjimo spynos arba sustiprinti nerūdijančio plieno slenksčiai.
  • Išorinės plieninės durys – labai populiarios durys, pagamintos iš nerūdijančio plieno, padengtos PVC danga, primenančia natūralią medieną. Dažniausiai jos yra su aliuminio mediniu rėmu arba pagaminto iš nerūdijančio plieno. Žinoma, dauguma plieninių išorinių durų yra aprūpintos visomis apsaugos funkcijomis.
  • Plieninės durys katilinėms – tai universalaus naudojimo durys. Jos gali būti sėkmingai montuojamos tiek rūsyje, tiek katilinėje, tiek ūkiniuose pastatuose, tokiuose kaip garažai. Dažniausiai jos yra pagamintos iš cinkuoto plieno.
  • Pramoninės durys – tai kietos lakštinio metalo durys, kurios turi atitikti tam tikrus saugos standartus. Dažniausiai pramoninės durys siūlomos kaip priešgaisrinės durys. Be to, jos pasižymi didesniu mechaniniu atsparumu. Dėl to, jos gali būti montuojamos pramoniniuose pastatuose, kuriuose yra pavojingos darbo sąlygos arba pačios durys yra veikiamos įvairių rūšių mechaninių pažeidimų. Galime rinktis tiek iš vienalapio plieno, tiek iš dviejų lapų durų. Tuo pačiu metu pastarieji yra sustiprinti papildomomis spynomis.

Sprendžiant dėl plieninių durų savo namams, rūsiui ar kitam namų apyvokos kambariui, verta ieškoti rekomenduojamų gamintojų, kurie turi teigiamų atsiliepimų,  tokių kaip idomus.lt. Dėl to būsite tikri, kad įrengtų durų kokybė iš tiesų yra pakankamai aukšta, kad šios puikiai susidorotų su neigiamais veiksniais. Žinoma, geriausia iš anksto apgalvoti , kokių tiksliai durų ir jų savybių mums reikia. Įėjimo durų atveju svarbu ne tik jų ilgaamžiškumas, bet ir pritaikytas dizainas.

PR