Po darbo skauda nugarą? Atsipalaiduokite su reglainer foteliais

Po darbo skauda nugarą? Atsipalaiduokite su reglainer foteliais

Nors apie tai ne visada susimąstome – mūsų poilsio kokybė nemaža dalimi priklauso nuo priemonių kurias naudojame. Patogi lova, minkšta patalynė ir kitos priemonės – visos jos turi tam tikros reikšmės.

Grįžus po sunkios darbo dienos, daugeliui iš mūsų norisi kuo greičiau viską pamiršti ir atsipalaiduoti. Puiki priemonė tai padaryti – patogus krėslas, fotelis ar reglaineris turintys išskleidžiamą funkciją.

Mūsų manymu, patogi kėdė – kur kas daugiau nei vieta atsisėsti.

Šiame straipsnyje – apie tinkamos kėdės naudą mūsų sveikatai ir kitus tokių krėslų pliusus.

Galėsite lengviau kovoti su stresu ir įtampa

Kitas, kiek galbūt mažiau žinomas komfortiškos kėdės privalumas yra tai, jog žmogus gali lengviau kovoti su stresu ir įtampa. Norint jaustis gerai ir pilnai atsigauti po sunkių dienos darbų, svarbu ne tik fizinis, tačiau ir psichologinis poilsis.

Patogiai įsitaisant ant fotelio, reglainerio ar krėslo su išskleidžiama funkcija – ilsisi visas jūsų kūnas, kadangi jūs turite tinkamą atramą savo pečiams, kaklui, nugarai ir, žinoma, galite išsitiesti kojas.

Belieka į rankas pasiimti mėgstamą knygą, užsikaisti skanų arbatos puodelį ir leisti sau visiškai atsipalaiduoti.

Tai taip pat gali tapti ir reikšminga detale interjere

Kuomet kalba eina apie krėslus, reglainerius ar fotelius su išskleidžiama funkcija, vertėtų aptarti ne tik akivaizdžią praktinę naudą mūsų sveikatai. Kaip ir bet koks kitas baldas mūsų interjere, šios kėdės gali laisvai tapti reikšminga jo detale.

Pasižvalgius po baldų parduotuvių asortimentą internete, čia rasime įvairių raštų, formų ir spalvų variantų kurie puikiai pritaps prie jūsų kuriamo vaizdo namuose.

Nesvarbu ar kalba eitų apie modernų, minimalistinį ar tradicinį namų interjerą, manome, jog rasti tai kas jums patinka labiausiai bus tikrai nesunku. Jau daugelį metų populiariausi yra odiniai krėslai kurie žavi ne tik savo spalvomis ar komfortu, tačiau ir suteikiamu prabangos jausmu namuose.

Geresnė kraujo cirkuliacija ir mažiau juntamo skausmo

Jei didžiąją dienos dalį praleidžiame sėdėdami prie darbo stalo arba stovint ant kojų, rizikuojame tam tikrais kraujo cirkuliacijos sutrikimais.

Dar vienas krėslo su išskleidžiama funkcija pliusas – tai, jog galime patogiai ištiesti kojas kiek aukščiau nei paprastoje kėdėje ir taip tinkamai pailsėti ne tik patalpoje, bet ir lauke. Lauko staliukas prie reglainerio puikiai tiks jūsų atsipalaidavimui.

Kita dažna problema su kuria susiduria žmonės dėka sėslaus arba sunkaus fizinio darbo yra tam tikri kūno skausmai, ypač pasireiškiantys nugaroje, kaklo srityje ir kojose. Kaip byloje statistika, su tokiais negalavimais susiduria beveik 80 procentų suaugusiųjų žmonių.

Vėl gi, patogi išskleidžiama kėdė padės ne tik tinkamai atsipalaiduoti, tačiau sumažinti jaučiamą diskomfortą. Taip yra todėl, nes tokio tipo krėslai suteikia tinkamą atramą pečiams, nugarai ir kaklui bei, savaime suprantama, leidžia patogiai užsikelti kojas.

Pabaigai

Šiandien aptarėme pagrindinius fotelių, reglainerių ir krėslų su išskleidžiama funkcija privalumus. Norint tinkamai pailsėti – privalome pasirūpinti tinkamomis priemonėmis kurios leistų atsigauti tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

Tokio tipo kėdės ne tik leis tai tinkamai padaryti, tačiau kartu papuoš mūsų kambario interjerą ir leis džiaugtis harmoningu gyvenimo namų aplinkoje.

Paruošta pagal vidaxl.lt informaciją.