Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama/Skelbimai Pirkimo vadovas: kaip išsirinkti idealiai tinkantį praustuvą?

Pirkimo vadovas: kaip išsirinkti idealiai tinkantį praustuvą?

Pirkimo vadovas: kaip išsirinkti idealiai tinkantį praustuvą?

 

PR

Pritinkančio vonios kambario praustuvo pasirinkimas yra lemiamas praktiškumo, vonios kambario matmenų bei išplanavimo. Rinktis galima iš daugybės praustuvų variantų tiek fizinėse vonios įrenginių parduotuvėse, tiek internetinėse platybėse neiškeldami kojos iš namų https://www.laikasnamams.lt/vonios-iranga/praustuvai. Tiesa, išsirinkti gali būti sunku, jei nesate tikri, ko pageidaujate ir kokius konkrečius kriterijus turite. Asortimentas begalinis, tad susipažinkite su pagrindinėmis skirtingų praustuvų modelių charakteristikomis

Prie sienos pritvirtinti praustuvai

 

Praustuvų instaliavimo metodų yra tikrai ne vienas, vienas jų – sieninis. Tai ideali išeitis, siekiant maksimaliai padidinti erdvę ankštame vonios kambaryje. Prie sienos pritvirtinamų kriauklių rasite įvairaus dydžio ir stiliaus, o skirtingi gamintojai asortimentuose pristato modelius, puikiai tinkančius tiek moderniuose, tiek klasikinio stiliaus namuose.

Sieniniai praustuvai dovanoja papildomos vietos po įrenginiu, kuri puikiai pasitarnautų rankšluosčių kabliukams ar kabyklai, o toks patogus sprendimas pagerintų kasdieninę rutiną. Laimėkite dar daugiau laisvo grindų ploto pasirinkę  kitus vonios kambario įrenginius, primontuotus ant sienų, kaip pavyzdžiui unitazas, spintelės. Tai suteiks daugiau erdvės ir elegancijos bei palengvins tvarkymosi procesą. Ir nors vamzdžiai po praustuvu neišvengiamai bus atviri, šiandieninės technologijos geba pasiūlyti itin patrauklių sprendimo būdų.

Praustuvas ant stalviršio

 

Praustuvai, dėl būdingos formos dar vadinami dubenimis, montuojami ant stalviršio ar spintelės, yra itin stilingi, kurie užtikrina, kad vonios kambarys atrodys šiuolaikiškas bei prabangus. Vandens maišytuvas arba čiaupai gali būti instaliuojami ant to paties paviršiaus kaip kriauklė, arba tvirtinami ant sienos. Jei esate praktiški ir teikiate pirmenybę didesniam plotui daiktų sandėliavimui, tokio tipo praustuvus derinkite su prie sienos tvirtinamomis spintelėmis, kuriose taip pat puikiai paslėpsite kriauklės santechninius vamzdžius.

Įleidžiamos / pusiau įleidžiamos kriauklės

 

Tai bene patogiausias ir praktiškiausias praustuvo pasirinkimas bet kuriame vonios kambaryje. Tai kriauklės bei spintelės ar stalčiaus derinys, namuose suteikiantis dar daugiau naudingumo. Šis sprendimas tinkamas norint pagerinti gyvenimo kokybę harmoniją ir tvarką mėgstantiems žmonėms, nes tualeto reikmenis, kremus ir kitas priemones galėsite laikyti naudojimo zonoje, tačiau tvarkingai ir slaptai. Praustuvus galima rinktis iš dalinai ir pilnai įleidžiamų. Galimų variantų gausa leidžia rinktis ir derinti įrenginį prie kitų patalpoje esančių elementų.

Praustuvas su pjedestalu

 

Praustuvai su pjedestalu, tikėtina, yra gerai pažįstami daugumai. Be to, poros metų bėgyje tai buvo viena iš populiariausių vonios kambario tendencijų. Šis komplektas susideda iš kriauklės, kuri pritvirtinta prie sienos bei tvirto stovo. Stovas gali būti iki pat žemės arba tik dalinis, nesiekiantis grindų, kuris gi dar sutaupys vietos ant grindų. Ilgainiui, tobulėjant dizaino sprendimams bei gamybos procesams, šio modelio praustuvai tapo geidžiami dėl savo universalu. Pastarieji tinkami tiek moderniame, tiek tradiciniame interjere. Didžiausias privalumas yra tas, kad toks kriauklės tipas puikus pagalbininkas paslepiant išvaizdžius vamzdynus. Taigi, šis modelis bus ilgalaikė investicija ir tikėtina, kad tiks prie įvairių vonios kambario stilių.

Kampiniai praustuvai

 

Šio modelio kriauklė pasižymi aptakumu bei nedideliu dydžiu. Tai praktiškas pasirinkimas kompaktiškiems vonios kambariams bei rūbinėms. Šios praustuvės puikiai telpa į 90 laipsnių kampą. Kad dar efektyviau panaudotumėte erdvę, pasirūpinkite rankšluosčiams skirtomis kabyklomis.

 

Naujienos iš interneto