Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Patogūs ir ilgaamžiai medžiokliniai batai

Patogūs ir ilgaamžiai medžiokliniai batai

Patogūs ir ilgaamžiai medžiokliniai batai

PR

Dairotės kokybiškos avalynės, su kuria būtų patogu traukti į medžioklės žygius? Medžiokliniai batai turi būti patogūs, nevaržyti judesių, suteikti didžiausią įmanomą komfortą ir atlaikyti net pačias nepalankiausias oro sąlygas. Sužinokite daugiau apie specialistų pristatomus kokybiškos avalynės pasirinkimus ir atraskite gerų medžioklei, žvejybai, žygiams po gamtą bei kitoms reikmėms tinkamų batų.

Aukštos kokybės gamybos medžiagos

Visa avalynė yra gaminama iš ypač kokybiškų ir patvarių medžiagų. Pagaminti batai yra atsparūs drėgmei, šalčiui, gerai išlaiko šilumą. 

Ypatingomis savybėmis pasižyminčios PVC ir EVA medžiagos suteikia medžioklinių botų gumai dar daugiau atsparumo. Tokie botai beveik nesitrina ir nedyla, patikimai apsaugo nuo drėgmės, su jais lengva vaikščioti po pelkes ir tankius brūzgynus. Kokybiška guma neslysta ir sumažina slydimo galimybę.

Natūrali Nubuck oda taip pat pasižymi kokybiškomis apsauginėmis funkcijomis ir suteikia dar daugiau komforto visos medžioklės metu. Ši odos rūšis yra pralaidi orui, tačiau atspari vandeniui.

Pasirinkimas skirtingiems poreikiams

Plačiame avalynės asortimente rasite skirtingų rūšių medžioklinių batų. Tiekiami tiek botai, tiek odiniai batai, kurie tiks kasdieniam nešiojimui ar lengviems žygiams po gamtą. Avalynės tiekėjai užtikrina platų pasirinkimą skirtingiems poreikiams, todėl visuomet atrasite tai, kas tiks labiausiai.

Aukštos kokybės medžiokliniai batai Jūsų patogiai medžioklei, žygiams gamtoje! Įsigykite kokybiškos avalynės, su kuria bus patogu vaikščiot