Patarimai, kaip priderinti papuošalus prie aprangos kodo

Patarimai, kaip priderinti papuošalus prie aprangos kodo

Ne paslaptis, kad norėdami atrodyti stilingai ir išskirtinai, mes pernelyg daug dėmesio skiriame daiktams, detalėms, aprangai. Norėdami išsiskirti, klausomės patarimų, ieškome pačių geriausių derinių tarp suknelės ir batelių, batelių ir rankinės ar pan.

Tačiau ar daug dėmesio skiriame papuošalams ir jų derinimui prie aprangos kodo ir ar reikia tai daryti?

Auskarai ir jų derinimas prie aprangos

Auskarai – vienas iš pačių universaliausių papuošalų, kuriuos tinkamai parinkus galima dėvėti tiek prie vakarinės suknelės, tiek prie darbo kostiumėlio. Kalbant apie papuošalų parinkimą ypatingai progai, neretai įsivaizduojame ištaigingus, masyvius auskarus, kurie sukuria nepakartojamą įspūdį. Tačiau iš tiesų nebūtinai reikia rinktis tokius auskarus, kurie užgožtų pačią asmenybę.

Patikėkite, pasirinkus net ir labai kuklius, su nedideliais deimantais, auskarus galite atrodyti kur kas įspūdingiau nei su pompastiškai išsiskiriančiais blizgučiais. Dar daugiau – jūs su tokio tipo auskarais atrodysite taip pat puikiai tiek šventiniame renginyje, tiek ir darbe. Todėl renkantis auskarus, verta rinktis kuklius, tačiau kokybiškus prabanga spindinčius dirbinius, su kuriais visuomet jausitės karaliene.

Kaklo papuošalai – kokį rinktis, o kada jis nereikalingas

Kalbant apie kaklo papuošalus ir aprangą, juos derinant svarbu daugelis dalykų – spalviškumas, papuošalo ilgis, rūbų dizainas ir kt. Tačiau papuošalai taip pat gali būti derinami ir su kitais aksesuarais bei įvaizdžio detalėmis, pavyzdžiui, batais, diržu ar šalikėliu. Renkantis kaklo papuošalą taip pat vertėtų atsižvelgti ir į kūno odos, akių, plaukų spalvą bei rinktis jį atitinkamos spalvos metalo.

Derinant papuošalus tiek su apranga, tiek su kitomis detalėmis galima rinktis tos pačios spalvos tik skirtingo atspalvio spalvinius derinius arba priešingų spalvų derinius. Kontrastingi deriniai pabrėžia vienas kitą, suteikia asmenybei ryškumo, o vienos spalvos paletės atspalviai padeda sukurti harmoningą ir ramios asmenybės įvaizdį.

Tačiau dar labai svarbus papuošalo ilgis, kurį vertėtų rinktis priklausomai nuo viršutinės rūbo dalies – dekoltė stiliaus. Gili iškirptė paprastai savaime reikalauja ilgesnio, pakabuku papuošto papuošalo. Tuo tarpu pilnai dekoltė dengiantis rūbas, kai kuriais atvejais atrodo tobulai be jokio kaklo papuošalo, čia visiškai pakanka ir kuklių auskarų.

PR

Naujienos iš interneto