Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Pasirinkę įdarbinimo agentūrą, rinkoje dirbančią ilgus metus, neapsiriksite

Pasirinkę įdarbinimo agentūrą, rinkoje dirbančią ilgus metus, neapsiriksite

Pasirinkę įdarbinimo agentūrą, rinkoje dirbančią ilgus metus, neapsiriksite

Dažnam komfortiškas, viskuo aprūpintas gyvenimas yra neatsiejamas nuo darbo užsienyje. Iš tiesų, nors ir lietuviškasis uždarbis, nedrąsiai, po keliolika ar keliasdešimt eurų „stiebiasi“ į viršų, sužinojus, kiek toje pačioje veiklos srityje uždirbama vienoje ar kitoje Vakarų Europos ir Skandinavijos valstybėje, vaizdžiai tariant, „akys ant kaktos iššoka“.

Galimybių, kaip įsitvirtini tarptautinėje darbo rinkoje, iš tiesų daug. Įdarbinimo agentūra – vienas iš galimų variantų.

Tarp įdarbinimo agentūrų pasitaiko ir aferistų

Tiesa, neretai visuomenėje susiduriama su įsitikinimu, jog darbas per įdarbinimo agentūrą – avantiūra, galinti baigtis dideliu nusivylimu ar net finansine žala. Iš tiesų, įdarbinimo rinka yra plati, tad, deja, ir pastarojoje tikrai pasitaiko nesąžiningų paslaugos teikėjų, siekiančių pasipelnyti, o ne suteikti kokybišką paslaugą savo klientams. Tokios nesąžiningos agentūros ir tarpininkai meta šešėlį visai įdarbinimo rinkai bei visuomenės akyse formuoja neigiamą nuostatą šios paslaugos teikėjų atžvilgiu.

Tačiau tikriausiai ir jūs esate girdėję ne vieną sėkmės istoriją, kai žmogus, užsienyje pradėjęs dirbti pačioje žemiausioje pozicijoje, ilgainiui įsitvirtino ir, savo darbštumo, atkaklumo bei motyvacijos dėka, padarė iš tiesų stulbinančią karjerą. Jei paklaustumėte pagrindinio tokios istorijos herojaus, kas jam padėjo susirasti darbą svečioje šalyje, tikėtina, jog būtų paminėti ne kokie nors draugų draugai, tačiau patikima įdarbinimo agentūra. Tad, jei ir jūs svarstote apie darbo užsienyje galimybę, vienas pirmųjų žingsnių sėkmingos karjeros link turėtų būti įdarbinimo agentūros, kuria galėtumėte visiškai pasitikėti, pasirinkimas.

Patirtis ir žinomumas rinkoje reiškia patikimumą

Pasakyti lengviau nei padaryti: kaip iš gana gausaus būrio įdarbinimo agentūrų, siūlančių savo paslaugas, rasti tą geriausiąjį variantą? Siūlome „neišradinėti dviračio“, eksperimentuojant su rinkos naujokais ir rinktis tą agentūrą, kuri visuomenės akyse jau pelniusi pasitikėjimą bei pripažinimą.

„HEADEX Group“ – tarptautinė personalo atrankos ir įdarbinimo agentūra, savo veiklą šioje srityje vykdanti net 18 metų. Tai – iš tiesų ilgas laikotarpis, per kurį įmonė spėjo užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su įvairių sričių Lietuvos, Vakarų Europos bei Skandinavijos įmonėmis, galinčiomis pasiūlyti laisvų darbo vietų pozicijose, reikalaujančiose skirtingo išsilavinimo, patirties, užsienio kalbos mokėjimo bei kitų savybių.

„HEADEX Group“ – lietuviška įmonė, tad atsiliepimų iš pirmų lūpų, kaip sekėsi darbuotojams su pastarąja bendradarbiauti, internetinėje erdvėje iš tiesų rasti nesunku, o gal, tikėtina, su šia tarpininkavimo įdarbinant agentūra bendradarbiavo ir kas nors iš jūsų aplinkinių rato.

PR