Pagrindinis puslapis Reklama Nida tampa kultūros renginių oaze ir kokybiško poilsio kraštu

Nida tampa kultūros renginių oaze ir kokybiško poilsio kraštu

Nida tampa kultūros renginių oaze ir kokybiško poilsio kraštu

Ilgą laiką Nida keliautojus traukė dėl joje dvelkiančios ramybės ir jaukaus poilsio galimybių. Pagrindinė priežastis, kodėl tiek lietuviai, tiek užsienio turistai pasirinkdavo poilsį Nidoje – tai nuostabi jūra ir unikali gamta. Tačiau situacija šiek tiek pasikeitė ir dabar vis dažniau Nida pasirenkama dėl joje vykstančių įvairių festivalių – jie pritraukia didelius srautus keliautojų. Tad apie tai, kokie festivaliai yra populiariausi ir kiek laiko reiktų šiame krašte praleisti, kad drąsiai būtų galima pasakyti, jog poilsis Nidoje – atgaiva sielai ir kūnui.

Poilsis Nidoje | Apgyvendinimas Nidoje

Kultūros renginiai Nidoje, kuriuos privalu aplankyti

Jei mėgstate atostogas ir poilsį derinti su žiniomis, menu ir kultūra, apsilankykite Nidoje, kurioje verda kultūrinis gyvenimas ir dažnai organizuojami įdomūs renginiai. Kur apsilankyti?

Tarptautinis folkloro festivalis „Tek saulužė ant maračių“, vykstantis birželio mėnesį. Festivalis skirtas seniesiems lietuvių papročiams bei tradicijoms, tačiau čia neužmirštami ir modernūs folkloro išraiškos būdai. Tokio pobūdžio renginiai Nidoje pasižymi autentiškumu ir yra derinami su  etnografine istorine Nidos aplinka.

Garsusis Tomo Mano menų festivalis, vykstantis liepos mėnesį. Tai vienas didžiausių, garsiausių ir populiariausių vasaros renginių visoje Neringoje. Lankytojai visuomet lieka sužavėti profesionalia programa: koncertais, meno parodomis, diskusijomis, literatūrinėmis popietėmis, įvairiomis pramogomis. Įdomu tai, kad šio festivalio metu renginiai vyksta įvairiausiose Nidos vietose. Pavyzdžiui, Tomo Mano vasarnamyje, Evangelikų-liuteronų bažnyčioje, Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre bei kitur. Tomo Mano festivalis pritraukia daugybę jo gerbėjų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, todėl yra pramintas mylimiausiu užsieniečių renginiu.

Tarptautinis kino festivalis „Baltijos banga“, vykstantis rugpjūčio mėnesį. Šio festivalio metu rodomi įvairių žanrų – dokumentiniai, meniniai, trumpametražiai ir kt. – filmai. Lankytojai sako, kad labiausiai juos žavi pažintis su Baltijos šalių kino klasika ir profesionaliais filmų kūrėjais.

Neringos miesto šventės renginiai, vykstantys lapkričio mėnesį. Tai spalvinga, įkvepianti ir geromis emocijos praturtinanti šventė. Jos metu vyksta ir koncertai, ir amatininkų mugės ir kitų smagių renginių.

Renginiais Nidoje galima mėgautis visais metų laikais, tereikia apsispręsti, kas labiausiai patinka ir išsiruošti į kelionę.

Nakvynė Nidoje, kurią verta išbandyti

Jeigu vykstate į Nidos renginį ar tiesiog esate numatę trumpą ar ilgesnį poilsį, tikriausiai sunkiai išsiversite be nakvynės Nidoje. Paieškos kartais užtrunka, ypač jei apgyvendinimo Nidoje ieškoma paskutinę minutę. Nida – mažas miestelis, todėl jo nuomos pasiūla nėra labai didelė, o patrauklūs variantai išgraibstomi keliems mėnesiams į priekį. „Mes turime daug lojalių klientų, kurie mūsų poilsio namus renkasi kasmet ir kambarius suskumba rezervuoti šiltajam sezonui dar net neprasidėjus“, – patikino poilsio namų „Nidos gaiva“ įkūrėjas Ričardas Petrikauskas. Ankstyva rezervacija leidžia gauti būtent tokius kambarius ar apartamentus, kurie labiausiai atitinka keliautojo poreikius. Be to, atliekant rezervaciją iš anksto, kaina paprastai būna mažesnė, tad galima ir sutaupyti.

Beje, kiekvienam keliautojui ar atostogautojui poilsio namai „Nidos gaiva“ patinka dėl jų lokacijos. Jie įsikūrę geroje vietoje – miestelio centre, todėl galima lengvai atrasti geriausių vietų pavalgyti, greitai pasiekti populiariausius Nidos objektus ir išbandyti smagiausias pajūrio pramogas. Šeimininkai visuomet svetingi ir pasirengę savo svečių poilsį paversti geriausiu. „Ne kartą esame gavę padėkų, kad siūlome kokybišką, jaukų ir labai komfortišką apgyvendinimą Nidoje. Mūsų svečiai patenkinti ne tik, kad kambariuose švaru ir tvarkinga, bet ir kad yra pakankamai erdvės poilsiui.“,  – džiaugėsi R. Petrikauskas.

Poilsio namų patogumus išbandyti ir įvertinti galite ir jūs. Rezervuokite patikusį kambarį ar apartamentus telefonu arba (8-633) 12222 arba el. paštu nidos@gaiva.lt. Tikėtina, kad sugrįžti norėsis dar ne kartą!

PR

 

Naujienos iš interneto