Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Nebrangus autoservisas Jūsų paslaugoms

Nebrangus autoservisas Jūsų paslaugoms

Nebrangus autoservisas Jūsų paslaugoms

Genda automobilis ir vėl tenka susidurti su nemalonia staigmena? Panevėžyje veikiantis autoservisas pasirūpins įvairiais automobilių gedimais ir suteiks pagalbą už prieinamą kainą.

Skaitykite toliau ir galėsite susipažinti su visomis autoservise teikiamomis paslaugomis bei žinosite, kada kreiptis pagalbos.

Greitas ir nebrangus automobilio taisymas

Su automobilio gedimais ir nemaloniomis išlaidomis tenka susidurti kiekvienam vairuotojui, ypač kuomet naudojami senesnių modelių, jau nebe nauji automobiliai. Ir vis tik labai daug kas priklauso nuo automobilio eksploatavimo. Jeigu važinėjate rečiau, jeigu kruopščiai prižiūrite savo transporto priemonę ir visuomet vežate ją taisymui pastebėję jau pirmuosius gedimo požymius, problemų būna mažiau.

Bet kuris patyręs mechanikas Jums rekomenduos niekada neatidėlioti ir laiku atvykti į autoservisą taisyti gedimus. Šitaip ne tik kad sutaupysite, bet ir turėsite gerokai mažiau rūpesčių ateityje.

Jeigu pastebite automobilio gedimo ženklus, atvykite į autoservisą. Patyrę meistrai pasirūpins:

  • variklių remontu;
  • sankabų ir stabdžių sistemų remontu;
  • padangų keitimu;
  • ratų montavimu ir balansavimu;
  • tepalų keitimu;
  • kompiuterine diagnostika;
  • kitais svarbiais darbais.

Taisomi ne tik automobiliai, bet ir mikroautobusai, kitos transporto priemonės. Remontuojant laikomasi aukščiausių kokybės standartų ir darbo reikalavimų, remonto darbus atlieka patyrę meistrai, savo sričių profesionalai. Atgausite savo automobilį beveik kaip naują ir vėl galėsite džiaugtis saugiu bei sklandžiu važiavimu.

Pasikonsultuokite su autoserviso specialistais, kurie nustatys išankstinės apžiūros metu tikslius gedimus ir informuos apie tikslias būsimas remonto paslaugų kainas.

Papildomi patogumai įmonėms

Jeigu esate įmonės klientas, galite sudaryti specialią lojalumo sutartį, kuri suteikia labai daug patogumų. Su ja greičiau ir lengviau pateksite į autoservisą, nereikės ilgai laukti eilėje. Nereikės ir vežti savo transporto priemonės į autoservisą bei iš jo, nes viskuo pasirūpins meistrai. Taip pat sudarantys sutartį gauna daug geros kainos pasiūlymų ir papildomų patogumų, kuriais galės mėgautis savo malonumui.

Techninė pagalba kelyje

Jeigu užstrigote kelyje dėl kokio nors netikėto gedimo, galite išsikviesti skubią pagalbą. Autoservisas teikia ne tik remonto paslaugas, bet rūpinasi ir tuo, kad Jūsų automobilis pasiektų artimiausią taisymo vietą tada, kai to labiausiai reikia. Techninė pagalba kelyje teikiamą kiaurą parą, bet kurią savaitės dieną.

Užtruko Jūsų automobilio remontas? Griebkite pakaitinį ir naudokitės juo į valias! Užtikrinama gera pakaitinių automobilių nuomos kaina ir platus transporto priemonių pagal skirtingus poreikius pasirinkimas.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.