Ne tik nauji, bet ir naudoti Nissan Qashqai pasižymi išskirtinėmis savybėmis

Ne tik nauji, bet ir naudoti Nissan Qashqai pasižymi išskirtinėmis savybėmis

Rinkoje egzistuoja tiek daug skirtingų, įdomių, gražių, komfortiškų bei originalių automobilių, kad net galva sukasi. Pradėjus vartyti skelbimus ir mąstyti, kokią transporto priemonę pirkti dažnai pasimetame. Domimės tendencijomis. Pasiskaitome atsiliepimus.

Pasiklausiam draugų, kolegų bei pažįstamų, kokius automobilius jie vairuoja ir, ar yra patenkinti jų kokybe. Taip pat stebime rinkoje vis kylančias kainas. Neramu. Ar pasirinktas modelis tikrai patenkins mūsų lūkesčius? Ar galėsite visapusiškai pasitikėti nauja mašina? Ypač šie klausimai kankina, kai dar nesame mėginę atitinkamo modelio mašinos ir nežinome įvairių jos niuansų.

Nissan automobiliai yra populiarūs tiek plačiajame pasaulyje, tiek ir Lietuvoje. Žinoma, tai nėra numeris vienas ir top‘uose jie rečiau atsiduria, bet tikėtina, jog laikui bėgant jų populiarumas tik augs ir vis daugiau mūsų tautiečių pasitikės Nissan markės automobiliais.

Nissan Motor Company buvo įkurta prieš beveik šimtą metų ir ji iš karto tapo pirmąja Japonijos automobilių įmone, pradėjusia masinę gamybą. Šiuo metu yra gaminama šešiolika skirtingų Nissan modelių: 370Z, Pathfinder, NP300 Pick Up, Murano, GTR, Skyline, Juke, Patrol, Micra, Micra C+C, Navara , Note, Tiida, X-TRAIL, Qashqai, Qashqai+2. Paskutinieji keli išvardinti yra patys populiariausi mūsų šalyje, o apie paskutiniuosius nori pakalbėti daugiau ir išsamiau. Tad kodėl naudoti Nissan Qashqai yra tokie populiarūs ir jų vis teiraujasi lietuviai?

Sėkmingą automobilių pirkimą lekia mašinos patikimumas, vairavimo patogumas bei daugelis techninių savybių. Nereikia pamiršti ir akiai mielo vizualaus vaizdo, t.y. modelio dizaino. Tikrai ne visi mėgsta itin grubias bei kampuotas mašinas, o kiti vengia pirkti itin aptakių formų transporto priemonę. Naudoti Nissan Qashqai pasižymi tiek originaliu bei daugeliui tinkamu dizaino sprendimu bei puikiomis techninėmis savybėmis.

Daugiau konkrečios informacijos apie Nissan Qashqai modelius

Vos tik rinkoje pasirodė maujos kartos „Nissan Qashqai“, labai greitai gavo aukščiausią penkių žvaigždučių nepriklausomos „Euro NCAP“ organizacijos įvertinimą pagal naują 2020-2022 protokolą. Patikimumo savybė – maksimaliai garantuota, nes mašina turi itin tvirtą konstrukciją bei išskirtinį efektyvumą avarijos atveju. Moderni transporto priemonės platforma taip pat sudaro elektroninės sistemos architektūros bazę, kuri palaiko modernias saugos technologijas bei funkcijas.

Nissan kompanija vadovaujasi pagrindiniais modelių kūrimo principais, kurie yra ne tik originalus dizainas, puikios dinaminės savybės, bet ir vartotojui patogi technologija.

Kuo dar yra išskirtiniai nauji bei naudoti Nissan Qashqai automobiliai?

  • Visų pirma po atliktų daugybės testų buvo patvirtinta puiki suaugusiųjų ir vaikų apsauga salone. Tad būsite ramūs ir saugūs tiek važiuodami mašina vieni, tiek ir su kartu keliaujančiais keleiviais, ypač vaikais. Taigi naudoti Nissan Qashqai automobiliai – taip pat geras pasirinkimas kaip šeimos mašina.
  • Aukštas įvertinimas, skirtas pažeidžiamų eismo dalyvių, ypač dviratininkų ir pėsčiųjų, apsaugai.
  • Pagalbinė saugos sistema. Jos dėka yra maksimaliai sumažinama avarijų ir kitų nelaimingų atsitikimų kelyje skaičius.

Ar užteko argumentų, kad Nissan Qashqai būtų naujasis Jūsų automobilis?

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.