Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Ne tik malonumui, bet ir sveikatai

Ne tik malonumui, bet ir sveikatai

Ne tik malonumui, bet ir sveikatai

Vieniems dabartiniais laikais ne visada pakanka laiko susirasti nuolatinį gyvenimo partnerį, ne visada norisi įsipareigoti ir kurti ilgalaikius santykius arba, ypač pastaraisiais pandeminiais metais, netgi baisu pagalvoti apie naujas pažintis. Kitiems, turintiems partnerius, kartais trūksta santykiuose įvairovės, naujų atradimų ar potyrių.

Tačiau vienas dalykas bendras visiems – sveikam ir aktyviam žmogui kūniškų malonumų norisi nepriklausomai nuo susiklosčiusių situacijų, aplinkybių ar padėties pasaulyje. Ir tai reikalinga ne vien tam, kad būtų patenkintas noras ar išpildyta seksualinė fantazija, bet ir dėl geresnės sveikatos ar savijautos. Tad ką daryti? Vienas iš patarimų – išbandyti masturbatorius.

Masturbacija – ir malonu, ir naudinga

Masturbacija yra normalus ir visiškai nekenksmingas būdas artimiau susipažinti su savo kūnu. Taip pat tai laikoma ir saugiausiu būdu mėgautis seksualiniais malonumais – nekyla nei nėštumo, nei lytiniu keliu plintančių ligų rizika. Maža to, tai padeda atsipalaiduoti, gerina savijautą ir nuotaiką. Tokiam savęs pamaloninimui gali labai praversti masturbatoriai. Jų šiuo metu toks platus pasirinkimas, kad kiekvienas gali išsirinkti pagal savo poreikius ir fantazijas. Viena populiariausių sekso prekių parduotuvių Lietuvoje – Aistra – siūlo įvairių spalvų, formų, medžiagų ir dizaino masturbatorius. Tiek vyrai, tiek moterys, tiek poros čia tikrai išsirinks žaisliuką savo meilės akimirkoms.

O jeigu vis dar kyla dvejonių, ar masturbatoriai – dėmesio vertas pasirinkimas… Tai naudinga žinoti, kad masturbatoriai puiki priemonė ne tik malonumui, bet ir sveikatai gerinti. Egzistuoja daugybė mitų, kuriais siekiama pagąsdinti, nuteikti ar tiesiog suklaidinti, sakant, kad masturbacija yra žalingas, blogas ar gėdingas užsiėmimas. Tačiau tiesa ta, kad masturbacija yra visiškai saugi ir netgi naudinga. Ji nepažeidžia lytinių organų, nesukelia jokio neigiamo šalutinio poveikio, nesutrikdo sveikatos, nekelia nepageidaujamo nėštumo ar lytinių keliu plintančių ligų grėsmės. Ji nesukelia priklausomybės ir leidžia derinti ją su įvairiomis sekso rūšimis. Bet svarbiausia – ji gali padėti išgyti nuo tam tikrų seksualinių sutrikimų, sumažinti stresą, padėti atsipalaiduoti ar netgi pagerinti miego kokybę, padėti lengviau ir greičiau užmigti. Masturbatoriai gali būti naudojami tiek vyrų, tiek moterų, tiek porų – jie gali paįvairinti meilės žaidimus, leisti pajausti neužmirštamus potyrius ir pasinerti į stiprų malonumą sukeliantį aistros nuotykį…

Masturbatoriai: skirtingoms lytimis – skirtingi privalumai

Jeigu esate moteris, turėtumėte tai žinoti, kad sekso žaislai, tarp jų ir masturbatoriai, gali būti naudingi gydant menopauzės simptomus, tokius kaip makšties atrofija ar skausmas, taip pat susijaudinimo stoka ar žemas lytinis potraukis. Užsienyje populiaru, kad seksologai ar gydytojai, kurie specializuojasi moterų sveikatos srityje, rekomenduoja naudoti sekso žaislus esant tam tikroms sveikatos problemoms. Masturbatoriai puikiai atlieka seksualinę stimuliaciją, kuri gali būti naudinga, kai sumažėjęs seksualinis pojūtis, mažas lytinis potraukis arba nesugebama mėgautis orgazmu.

Jeigu esate vyras, turėtumėte žinoti, kad kai vyrams kyla seksualinių problemų (pavyzdžiui, erekcijos sutrikimai, priešlaikinė ejakuliacija, lytinio potraukio trūkumas, pooperacinės problemos ar kt.), jas gali padėti išspręsti tam tikri sekso žaislai. Tinkamos formos masturbatoriai vyrams gali padėti lengviau pasiekti erekciją ir stimuliuoti lytiniuose organuose esančias nervų galūnėles. Jie taip pat gali padėti esant uždelstai ejakuliacijai.

Jeigu esate pora, norinti naujų potyrių lytinių santykių metu, turėtumėte žinoti, kad masturbatoriai gali padėti išsiaiškinti, kas jums patinka, o kas – nepatinka. Išbandę masturbatorius, mylėdamiesi su partneriu geriau žinosite, kas jums gali suteikti didžiausią malonumą, o ko daryti visai nenorite. Masturabcijos metu tyrinėjamas kūnas ir mokomasi suteikti seksualinį malonumą. Tai naudinga, nes gali pakelti pasitikėjimą savimi, padėti labiau pamilti savo kūną. O daugiau pasitikėjimo savimi – kokybiškesni santykiai su partneriu. Beje, būtent sekso žaislai gali padėti žmonėms ir toliau mėgautis seksualiniu intymumu ir malonumu, kai dėl amžiaus ar senėjimo procesų seksas tampa neįmanomas.

Sekso žaislų pramonė tobulėja ir auga itin sparčiai, sekso žaislų kasmet nuperkama vis daugiau. Atlikti tyrimai parodė, kad maždaug 50 procentų vyrų ir moterų (nuo 18 iki 65 metų) yra naudojęsi masturbatoriais ir tai nulėmė pagerėjusią lytinę funkciją ir didesnį seksualinį aktyvumą. Neabejotina, kad sekso žaislai ne tik teikia malonumą, bet ir gali būti naudinga gydymo priemonė. Argi tai ne priežastis įsigyti kokybišką masturbatorių? Aistra – vieta, kurioje tikrai rasite, kas tiks ir patiks.

Plačiau: https://aistra.eu/

PR