Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Naujoje TOYOTA reklamoje – skrendantis automobilis

Naujoje TOYOTA reklamoje – skrendantis automobilis

Naujoje TOYOTA reklamoje – skrendantis automobilis

Tokvila nuotr.

TOYOTA automobiliai nuo seno garsėja galia ir patogumu. Per ilgus metus įmonė sugebėjo įrodyti savo pirkėjams, jog jėga ir saugumas bei agresyvumas ir praktiškumas yra suderinami. Tai puikiai atvaizduoja nauji TOYOTA automobiliai. Kiekvienas vairuotojas gali atrasti jo poreikius atitinkantį modelį.

Nors TOYOTA automobiliai dažnai skirstomi į praktiškus ir galingus modelius, įmonė daugybę kartų įrodė, jog tiek jėga, tiek patogumas gali slypėti po vieno automobilio kapotu. Tai puikiai iliustruoja neseniai išleista TOYOTA GR Supra reklama. 30 metrų šuolis su šiuo sportinio tipo automobiliu peržengia tradicines automobilių gamintojų ribas. Tai jėga ir praktiškumas viename variklyje. Ar galite įsivaizduoti, jog su tuo pačiu automobiliu, kuriuo kasdien keliaujate į darbą ir apsipirkti, taip pat galite dalyvauti automobilių „drifto” lenktynėse?

Naujuosius TOYOTA GR Supra galite rasti „Tokvila“ autorizuotame TOYOTA centre Vilniuje. „Tokvila“ – nauji automobiliai.

Nauji TOYOTA automobiliai visų tipų vairuotojams

Kuomet įsivaizduojate sportinio tipo automobilį, turbūt jūsų vaizduotėje iškyla žaibo greičiu lekiantis, šonu slystantis automobilis su riaumojančiu varikliu. Retas iš mūsų su sportiniu automobiliu leistųsi į kasdienes keliones į darbą ar apsipirkti. Tačiau TOYOTA ryžosi sukurti alternatyvą – automobilį, su galingu 2,0 l turbininiu benzininiu (260 AG) varikliu ir taupiomis kuro sąnaudomis 7.3 l/100 km. Sportinė GR Supra versija turi 3,0 l turbininį benzininį (340 AG) variklį ir vidutines kuro sąnaudas 8.1 l/100 km. Nauji TOYOTA automobiliai GR Supra, tai viskas ko galite tikėtis iš sportinės klasės automobilio ir dar daugiau.

Šuolis su TOYOTA GR Supra

Išskirtinam automobiliui būtinas tinkamas pristatymas. Tą puikiai atliko TOYOTA komanda reklamoje apie naująjį GR Supra automobilį. Gamintojai sujungia du skirtingus polius – agresyvų vairavimą ir kasdienes keliones automobiliu. Reklamos kūrėjų iššūkis, kaip tinkamai atvaizduoti automobilį, kuris ne tik turi sumontuotą aukščiausios klasės navigaciją, išsiskiria patogumu ir naujausių medijos technologijų integracija, bet ir gali per penkias sekundes įsibėgėti iki 100 km/h.

Reklamoje matome naujosios TOYOTA nevaržomą greitį, staigius posūkius ir sportinių automobilių lenktynes. Tačiau gamintojai nepamiršta, jog tai automobilis ir tiems, kurie nori patogios ir saugios vairavimo patirties, net jei ir po kapotu slepiasi nevaržoma galia.

Nuo dūmais rūgstančių padangų iki apsipirkimo ir lėtų kelionių mieste su šiuo galingu automobiliu – reklamą užbaigia įspūdingas 30 metrų šuolis į saulėlydį. Vairuodami naująją TOYOTA GR Supra su riaumojančiu 2,0 l turbininiu benzininiu (260 AG) varikliu kiekvienas vairuotojas gali pasijusti kaip už lenktyninio bolido vairo. Klausimas – ar esate pasiruošę?

TOYOTA automobiliai „Tokvila“ autorizuotame centre

 

Per ilgą laiką rinkoje TOYOTA visuomet bandė suderinti sportinio tipo automobilius su patogiais ir ekologiškais modeliais. TOYOTA GR Supra, tai vienas iš puikių pavyzdžių, jog galia ir saugumus, tai dvi suderinamos charakteristikos. Tačiau gamintojas siūlo platų automobilių pasirinkimą visų tipų vairuotojams. „Tokvila“ oficialiame TOYOTA automobilių salone rasite taupių šeimos automobilių, galingų hibridų ir sportinių TOYOTA modelių.

Norintiems greičio – GR klasės automobiliai nustebins nepažabojama galia. Ieškantys patogumo ir praktiško automobilio bus nustebinti TOYOTA Yaris ir Corolla galimybėmis. Šis japoniškas prekės ženklas nenuvils ir tų, kurie pirmenybę teikia tvarumui ir ekologijai – TOYOTA jau kelis metus iš eilės pristato galingus, bet gamtai draugiškus elektroninius ir hibridinius automobilius.

Apsilankykite jau dabar ir atraskite balansą tarp greičio ir patogumo.

PR