Naudoti Volkswagen, kokie yra populiariausi modeliai?

Naudoti Volkswagen, kokie yra populiariausi modeliai?

Šis gamintojas yra vienas iš mėgstamiausių mūsų šalyje. Todėl tikrai ne atsitiktinai gatvėse galime sutikti tiek daug įvairių jo modelių. Tiesa, kai kurie iš jų jau tapo klasikiniu pasirinkimu ne vieną dešimtmetį. O kai kurie pakankamai nauji, bet puikai įvertinti bei pamėgti daugelio vairuotojų. Taigi, daugeliui tikriausiai nebus keista, jog tarp mėgstamiausiųjų galima sutikti tiek Passat, tiek ir kompaktiškąjį Golf. Būtent jie gaminami ne vieną dešimtmetį, tačiau nepaisant to išlieka populiarūs ir šiomis dienomis. Todėl žmonės noriai renkasi tiek senesnius, tiek ir pačius naujausius variantus.

O ieškantieji miesto visureigio dažniausiai pasirinks Tiguan modelį, kuris ne vienerius metus yra bene sėkmingiausias šioje kategorijoje. Taip pat daugelį žavi ir prieš keletą metų naujai pasirodęs Arteon, kuris tikrai išsiskiria savo išvaizda. Tačiau dėl aukštesnės kainos gatvėje šių transporto priemonių dar nėra tiek daug, kiek kitų.

Kiek kainuos kelių metų senumo automobiliai?

Tai labai priklauso tiek nuo konkretaus modelio, tiek ir nuo jo komplektacijos bei ridos. Todėl kartais net ir analogiškai atrodantys modeliai gali kainuoti pakankamai skirtingai. Vidutiniškai kelių metų senumo naudoti Volkswagen atsieis apie dvidešimt tūkstančių Eurų. Aišku, penkis ar daugiau metų skaičiuojantys automobiliai gali kainuoti ir kažkiek mažiau. O tuo tarpu vienas iš ekonomiškiausių šio gamintojo modelis Golf atsieis vos keliolika tūkstančių Eurų. Panašiai gali kainuoti ir Passat. Tuo tarpu Arteon kaina bus jau didesnė ir viršys dvidešimties tūkstančių Eurų ribą. Todėl norint sužinoti tikslią sumą geriausia būtų pasidomėti parduodamais šio gamintojo automobiliais. Tuomet ne tik bus aišku, kiek kuris kainuoja, bet galbūt ir pavyks išsirinkti naują transporto priemonę. Tuo labiau, kad šiomis dienomis labai paprastai kainas galima atrasti internete.

Kaip atrasti patikimus pardavėjus?

Šis klausimas aktualus praktiškai kiekvienam ieškančiam naudoto automobilio. Kadangi daugeliui tikrai bus girdėtos istorijos apie nesėkmingus atvejus su paslėptais gedimais bei nesąžiningus pardavėjus. Aišku, pastaruoju metu tokių situacijų pasitaiko vis mažiau, tačiau rizikuoti tikrai neverta. Tuo labiau, kad šiomis dienomis galima rinktis ir iš gerokai patikimesnių variantų. Vienas iš tokių pavyzdžių galėtų būti šioje srityje besispecializuojančių įmonių parduodami naudoti Volkswagen. Jie ne tik bus kruopščiai patikrinti bei paruošti eksploatacijai, bet jiems bus suteikiama ir garantija. Kuri gali siekti netgi metus. Kas tikrai pakankamas laiko tarpas įsitikinti, jog automobilis yra puikios techninės būklės. Ypač, jeigu jis skaičiuoja tik kelis metus ir nėra įveikęs daugybės kilometrų. Be to, kai kurios įmonės gali pasiūlyti dar daugiau – galimybę grąžinti nepatikusią transporto priemonę ir ją pasikeisti kita. Kas tikrai didžiulis privalumas ir tuomet jau nelieka praktiškai jokių rizikų.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.