Moteriško žieminio garderobo būtinybės

Moteriško žieminio garderobo būtinybės

Jei esate iš tų moterų, kurios su dideliu nekantrumu laukia šiltesnių orų, kad iš savo drabužių spintos galėtų išsitraukti kuo lengvesnius drabužius, šaltasis metų laikas greičiausiai jums nėra pats smagiausias. Vis dėlto, jei žinosite, kokius žieminius drabužius reikėtų turėti savo garderobe, gali būti daug lengviau suformuoti originalų ir stilingą žiemišką įvaizdį, kuris sustiprins jūsų pasitikėjimą savimi.

Žiemą turite galimybę savo stilių papildyti naujais audiniais ir sluoksniais, o tai suteikia didelę laisvę suformuoti ypatingą įvaizdį, kuris ne tik šildytų, bet ir trauktų aplinkinių dėmesį. Taigi, siūlome jums kelis patarimus, kaip stilingai ir džiugiai pasitikti žiemos sezoną!

Pradėkite nuo žieminės kepurės pasirinkimo

Žieminė kepurė yra būtina šaltajam metų laikui skirto garderobo dalis. Ji padeda išlaikyti šilumą, apsaugoti plaukus, galvos odą ir pabrėžti savo įvaizdį. Žieminė kepurė gali būti tiek labai moteriška ir romantiška, tiek ir jauki bei žavinga, megzta iš storų siūlų ir pasižyminti puikiomis izoliacinėmis savybėmis, arba nerta ir lengva. Pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų.

Drabužių sluoksniavimas

Megztinis yra vienas iš pagrindinių žiemiško garderobo elementų, neatsiejamų nuo efektyvaus drabužių sluoksniavimo. Tarp megztinių, kurie suteikia mums didelę šilumą, turėtų būti ir šiltų bazinių sluoksnių, pvz., lengvesnio audinio golfai, kuriuos patogu dėvėti po kitais drabužiais. Taip pat nereikia pamiršti ir vidutinio storio viršutinių drabužių, pvz., storesnių golfų ir džemperių su gobtuvais, kuriuos galima dėvėti vienus arba sluoksniuoti ant kitos viršutinės dalies arba po ja.

Galiausiai, turime galimybę rinktis iš viršutinių sluoksnių, kurie yra stori ir šilti, dėvimi sluoksniuojant ant lengvesnių drabužių. Visus šiuos viršutinės dalies drabužius galima derinti ir kaitalioti, kad jie atitiktų tiek naujausias mados tendencijas, tiek kintančias oro sąlygas.

Žieminės striukės ir paltai

Jūsų pasirinktos žieminės striukės ar palto stilius bei audinys turėtų atitikti aplinką, kurioje būnate, bei oro sąlygas. Kai tokią striukę ar paltą įsigysite, būsite pasiruošusios patogiai ir madingai ištverti visą žiemą ir be vargo sulaukti pavasario. Be abejo, turėtumėte pasirinkti tokią žieminę striukę ar paltą, kuris geriausiai atitiktų jūsų aprangos stilių ir būtų jūsų mėgstamų spalvų, kad taptų kasdiene jūsų aprangos dalimi, o ne stiliaus detale išskirtinėms progoms.

Labai svarbu gerai apgalvoti, kokius drabužius planuojate dėvėti po striuke, kad apsirengus po striuke storesnį megztinį, jums nebūtų ankšta ir nepatogu judėti arba, priešingai, jausti per kūną bėgiojančius šiurpuliukus dėl po striuke patenkančio vėjo. Todėl išsirinkite optimalaus dydžio striukę arba paltą, kuris atlieptų jūsų unikalų stilių.

NAUDINGA: platų moteriškų striukių asortimentą rasite – https://sidonas.lt/17-striukes.

Šaliai

Dabar šaliai gali būti ne tik išbaigtos žieminės aprangos aksesuarai, bet ir tarsi atskiri drabužių sluoksniai. Jei laiką tenka leisti vėsesnėse erdvėse, galite rinktis šiltas medžiagas, pvz., vilną, o jei tiesiog norite įprastai aprangai suteikti šiek tiek daugiau spalvų, galite dairytis lengvesnių audinių, kurių spalvos ir raštai suteiks jums daugybę stiliaus formavimo galimybių. Galiausiai leiskite sau eksperimentuoti su šalių spalvomis, raštais ir audiniais, kol atrasite netikėtus aprangos derinius, nepamiršdamos išbandyti ir papildomų aksesuarų jiems akcentuoti.

Žieminių batų pasirinkimas

Egzistuoja galybė būdų, kaip moteriški batai gali derėti prie jūsų žiemiško garderobo. Tačiau pirmiausia reikėtų pabrėžti jų didelį funkcionalumą. Juk įsigijus tinkamai pasirinktą žieminių batų porą, nešalsite kojų, jums bus lengviau vaikščioti snieguotomis ir apledėjusiomis gatvėmis. Be to, kadangi yra tiek daug stiliaus galimybių, žieminių batų pora, kurią suderinsite su kitomis savo stiliaus detalėmis, gali būti ir funkcionali, ir stilinga.

Žiemiškų orų baimintis nereikia. Formuoti žiemišką įvaizdį gali būti ypač smagu, nes yra daugybė būdų, kaip tai padaryti. Todėl, nepaisant jūsų individualaus stiliaus, jūs visos turite didžiulę pasirinkimo laisvę, kuria būtina pasinaudoti.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.