Pagrindinis puslapis Reklama Minimalizmas vonios kambaryje – kas jį kuria?

Minimalizmas vonios kambaryje – kas jį kuria?

Minimalizmas vonios kambaryje – kas jį kuria?

Norite susikurti ramybe ir išskirtine estetika alsuojantį namų SPA? Interjero dizaineriai pastebi – visuose namuose, o taip pat ir vonios kambaryje, vis dažniau pasirenkamas minimalistinis braižas. Nenuostabu, juk švarios linijos, neutralios spalvos bei natūralios tekstūros leidžia pailsėti tiek kūnui, tiek mintims. Sužinokite, kaip sumaniai dekoruoti minimalistinę maudynių patalpą.

Esminiai minimalistinės vonios akcentai

Svarbu pabrėžti, kad minimalizmas gali būti įvairus – persipynęs su klasikiniu, skandinavišku, moderniu, organišku ir net eklektišku stiliais. Vis dėlto, yra universalios taisyklės, kurios pravers visiems, norintiems išlaikyti esminius principus. Nesvarbu, ieškote pagrindinių vonios baldų, buitinės technikos ar akcentų, verta dairytis:

  • švarių linijų,
  • sumanaus dizaino,
  • tvarių, kokybiškų medžiagų,
  • apgalvotos spalvų paletės.

Beje, kalbant apie pastarąją, mėgstantiems ryškesnius akcentus nereikia vengti sodrių spalvų. Klaidinga manyti, kad minimalizmas – tik šviesūs žemiški atspalviai. Tiesa, jei dekoruojate erdvę patys, geriau išlaikykite pagrindą neutralų, o eksperimentus palikite detalėms ir akcentams.

Niekaip nerandate pastelinių spalvų, minimalistinio dizaino vonios aksesuarų? Juos paprastai internetu užsisakysite čia: https://www.imdeco.lt/104-vonios-aksesuarai.

3 vonios interjero dizaino kūrimo žingsniai

Minimalistinis braižas diktuoja savas taisykles – čia negali būti likimo valiai paliktų kampų, akį rėžiančių linijų ar per daug jokios funkcijos neatliekančių daiktų. Tai reiškia, kad viską reikia itin gerai apgalvoti. Interjero dizaineriai siūlo vadovauti 3 žingsnių gidu:

  • Kokybiškas pagrindas: pradėkite nuo sienų, grindų, lubų, apšvietimo ir buitinės technikos.
  • Subtilūs vonios aksesuarai: susikūrę pagrindą, pereikite prie subtilių aksesuarų paieškos.
  • Priemonės ir produktai: galiausiai, dairykitės universalių, visai šeimai tinkančių gaminių, kurie atitinka minimalizmo filosofiją ir leidžia palaikyti patalpoje tvarką.

Eiliškumas turėtų būti būtent toks. Dizaineriai teigia, kad tik taip nepasiklysite tarp gausybės viliojančių pasiūlymų. Ypač tuomet, jei būstą ruošiatės įrengti arba atnaujinti patys. Ko gero, galima sakyti, kad unikali dizaino linija įpareigoja rinktis tikslingai ir būti atsakingais vartotojais.

Atminkite, minimalizmas nėra tik dekoravimo būdas – už šios stilistikos slypi visa filosofija. Taisyklė „daugiau yra mažiau“ turėtų atsispindėti tiek pasirinktose funkcionaliose detalėse, tiek visoje patalpoje.

PR

Naujienos iš interneto