Kuriuos geriau rinktis – viendurius ar dvidurius sodo namelius?

Kuriuos geriau rinktis – viendurius ar dvidurius sodo namelius?

Ar įsigyjate lauko sodo namelį savo nuosavybei, bet nesate tikri, kokios durys jums tinka? O gal durys net neatėjo į galvą? Nesijaudinkite, tuoj aptarsime reikalingą informaciją!

Daugelis įmonių, parduodančių sodo namelius, siūlo novatorišką durų dizainą ir sprendimus kiekvieno poreikiui. Sodo nameliai ir durų pasirinkimas. Tinkamų durų pasirinkimas yra puikus būdas pritaikyti savo sodo namelį, tačiau gali būti sunku žinoti, kurios durys atitiks jūsų poreikius. Nesvarbu, ar ši vieta skirta sandėliavimui, ar jūsų naujoms dirbtuvėms, mes padėsime jums pasirinkti tinkamą variantą. Viengubos vyrių durys. Ieškote daugiau tradicinių pastogės durų? Vienos durys arba dvigubų durų komplektas yra labiausiai paplitęs Lietuvoje. Šios standartinės durys sukasi į išorę visu 180 laipsnių judesių diapazonu. Vienos durys yra gana universalios; jas galima pritaikyti taip, kad jos pasisuktų į vidų, jei turite ribotą erdvę už pastogės.

Dvigubos durys jūsų sodo nameliui. Dvigubo vyrio durys. Ar planuojate perkelti didelius daiktus į savo sodo namelį ir iš jo, pvz., važiuojamą žoliapjovę? Jei jums reikia platesnių durų, rekomenduotume savo pastogę atnaujinti funkcionaliomis dvigubomis durimis. Dvigubos durys, kurių plotis 1,55 m, suteiks dvigubai daugiau erdvės nei vienų durų nameliai. Ar paminėjome, kad kokybiškos durys yra vienas iš labiausiai prieinamų variantų, jei laikotės biudžeto?

Sodo namelio plieninių staktų durų atidarymas. Jei norite, kad jūsų namelio  durys būtų tvirtesnės ir apsaugotos, teiraukitės mūsų apie plienines duris ir  jų atidarymą. Ši parinktis yra ypač patvari ir prieinama tik vienguboms ir dviguboms durims. Stumdomos durys. Ieškote įmantresnių durų? Stumdomos durys puikiai papildys erdves su ribota prieiga. Kadangi durys juda iš vienos pusės į kitą, tai užtikrins, kad turėsite pakankamai vietos sodo namelio viduje ir išorėje. Tokios durys gali padaryti didžiulį skirtumą! Puikus pasirinkimas bus dvigubos stumdomos durys, kurių atidarymo plotis yra 1,5 m. Didžiulis didesnio įėjimo privalumas yra tas, kad erdvė tampa mažiau ribota. Norite papildomos apsaugos savo lauko sodo nameliui? Apsvarstykite galimybę įrengti ritinines duris, kurios yra pagamintos iš tvaraus plieno. Puikus pasirinkimas, jei norite papildomos apsaugos laikant brangius daiktus, pavyzdžiui, įrankius, dviračius ar golfo lazdas. Šios patvarios durys gali būti pagamintos iki 3 m pločio, todėl turėsite labai daug  papildomos įėjimo erdvės. Plačiau apie duris skaitykite internete.

PR

Naujienos iš interneto