Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kur išsinuomoti automobilį oro uoste?

Kur išsinuomoti automobilį oro uoste?

Kur išsinuomoti automobilį oro uoste?

Ar nesate tikri dėl automobilio nuomos draudimo? Norite sužinoti, kada geriausias laikas užsisakyti automobilio nuomą? O gal nerimaujate dėl galimų spąstų ir paslėptų išlaidų, su kuriomis galite susidurti būdami užsienyje?

Žemiau pateikiami automobilių nuomos patarimai, kurie australus tvirtai įsės į vairuotojo vietą nuomojantis automobilį. Gaukite automobilio nuomos draudimą internetu.

Tai geriausiai padaryti kelionės pradžioje, kad nusileidus su lėktuvu, jums automobilis būtų pristatytas ir paruoštas tolimesnei kelionei atskridus.

Pirkdami nuomojamo automobilio draudimą, laikykitės pagrindinių dalykų. Automobilių nuomos įmonės didžiąją dalį pelno gauna bandydamos jums parduoti priedus ir priedus. Paprastai jie yra labai brangūs ir kainuoja labai mažai. Geriausias būdas to išvengti – iš anksto gauti tinkamą draudimą iš patikimų ir gerai vertinamų internetinių automobilių draudimo paslaugų teikėjų, tokių kaip RentalCover. Taip ne tik sutaupysite krūvas pinigų, bet ir sužinosite, kas esate ir nesate apdrausti, todėl jūsų nevilioja jokie priedai. Įsitikinkite, kad jūsų draudimo polisas suteikia pilną apsaugą nuomojamam automobiliui – tai apima visišką apsaugą nuo brangių sugadinimų ir vagysčių, taip pat papildomą apsaugą, pvz., pametus raktus, priekinių žibintų remontą, nuleistus padangas ir kt.

Kai tik patvirtinsite skrydžius, verta pasirūpinti automobilio nuoma. Kuo anksčiau užsisakysite, tuo pigesni pasiūlymai. Jei tam tikrai datai yra daug nuomojamų automobilių, kaina neišvengiamai bus mažesnė, nes taip pat ir paklausa. Apsipirkimas internetu yra geriausias būdas rasti pigius pasiūlymus. Palyginimo svetainėse, tokiose kaip Sitandgo, RentalCars, Skyscanner, Expedia ir VroomVroomVroom, galite greitai ir lengvai ieškoti automobilių nuomos rinkoje.

Tada galite spustelėti automobilių nuomos įmonę, pvz., Hertz, Avis ir Europcar, kad užbaigtumėte nuomą. Suradę pigiausią pasiūlymą, ieškokite nuolaidų ar reklamos kredito kodų internete – jie gali sutaupyti net 15%. Saugokitės automobilių nuomos pertekliaus. Automobilių nuomos draudimas yra viena didžiausių problemų, su kuriomis susiduria keliautojai su automobilių nuomos kompanijomis Australijoje.

Jei norite sumažinti savo perteklių žemiau 1000 eurų, tai gali jums kainuoti net 40 eurų papildomai per dieną, be pradinės nuomos kainos. Geriausias būdas to išvengti – gauti nepriklausomą nuomojamo automobilio draudimą. Taip galite sutaupyti iki 50% draudimo pirkimo nuomos punkte išlaidų. Jei pateksite į avariją, jums gali tekti sumokėti automobilių nuomos bendrovei bet kokią žalą ir administravimo mokesčius. Tačiau jūs galite reikalauti grąžinti pinigus iš pasirinkto draudiko. Tai gali būti mažiau patogu nei prie nuomos stalo, bet galbūt sutaupysite tūkstančius.

PR