Pagrindinis puslapis Lietuva Krikščionių profsąjunga visą gautą 0,6 proc. GPM paramą paskirs Ukrainai

Krikščionių profsąjunga visą gautą 0,6 proc. GPM paramą paskirs Ukrainai

Krikščionių profsąjunga visą gautą 0,6 proc. GPM paramą paskirs Ukrainai

www.voruta.lt

Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjunga, kviesdama solidarizuotis, priėmė sprendimą – visą šiais metais gautą 0,6 proc. GPM paramą skirti Ukrainos žmonėms, kenčiantiems nuo karo.

Praėjusių metų liepos mėnesį įkurta Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjunga (LKDPS) pradeda savo pirmąją 0,6 proc. GPM (gyventojų pajamų mokesčio) viešinimo kampaniją „Tik vieningi esame stiprūs”.

Rusijos agresijos ir karo Ukrainoje akivaizdoje teko skubiai pakoreguoti mūsų pirmąją 0,6 proc. GPM skyrimo viešinimo kampaniją ir jos tikslus. Supratome, kad šiuo metu svarbiausia yra parama Ukrainos žmonėms, išgyvenantiems pragarišką karą, praradusiems artimuosius ir namus, darbus.

Alkį ir troškulį kenčiantiems ukrainiečiams skubiai reikalinga humanitarinė pagalba. Apie ramų ir saugų jų miegą net neįmanoma kalbėti. Privalome prisidėti, kiek tik įmanoma tokioje situacijoje“, – teigia Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Audrius Globys.

Šią savaitę Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinės sąjungos taryba priėmė sprendimą – visą šiais metais  gautą 0,6 proc. GPM paramą skirti Ukrainos žmonėms.

„Kviečiame vienytis su kenčiančiais Ukrainos žmonėmis, būti solidariais ir šiais metais deklaruojant pajamas išskirtinai tik profesinėms sąjungoms galimą skirti 0,6% GPM dalį kviečiame paskirti Krikščionių profsąjungai. Tai padaryti gali kiekvienas Lietuvos pilietis, mokantis mokesčius valstybei. Jam nebereikia nieko papildomai mokėti, tik deklaruojant pajamas paskirstyti jau sumokėtus savo mokesčius. Mes įsipareigojame, kad visa šiais metais gauta  0,6 proc.  GPM parama pasiektų Ukrainos žmones – tuos, kam ji yra reikalingiausia. Viešai pateiksime ataskaitą, kaip bus panaudoti pinigai“, – įsipareigoja A. Globys.

Primename, kad parama krikščionių profsąjungai nekonkuruoja  nei su įprastai jūsų skiriamais 1,2 proc. paramos organizacijai, nei su 0,6 proc. politinei partijai. Kiekvienas gali papildomai skirti iki 0,6 proc. jau sumokėtų mokesčių išskirtinai tik kuriai nors iš Lietuvoje veikiančių profesinių sąjungų.

Norėdami prisidėti prie krikščionių profsąjungos misijos – visą šiais metais  gautą paramą paaukoti Ukrainos žmonėms, deklaruodami pajamas įveskite: Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjunga arba juridinio asmens kodą 305844134. Jei niekam nepaskirsite šios dalies sumokėtų mokesčių, pinigai grįš atgal į valstybės biudžetą.

Lietuvos krikščionių darbuotojų profesinė sąjunga buvo įkurta siekiant apginti tikėjimo, žodžio ir sąžinės laisvę, ugdyti pagarbos ir pasitikėjimo santykį darbe, puoselėti krikščioniškas dorybes, skleisti Katalikų bažnyčios socialinį mokymą.