Konferencijoms skirtos kėdės. Kaip išsirinkti tinkamas?

Konferencijoms skirtos kėdės. Kaip išsirinkti tinkamas?

Konferencijoms skirtos kėdės – tai ne tik gražus akcentas posėdžių, konferencijų erdvėje bet ir itin funkcionalus baldas, todėl šias kėdes reikia rinktis ne ką mažiau atsakingai nei kitus biuro baldus.

Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti konferencijų kėdės?

Ergonomiškumas, reguliuojamas aukštis, judėjimo mechanizmas, ilgaamžiškumas, estetiška išvaizda ir t. t. – savybės, kuriomis turėtų pasižymėti konferencijoms, pasitarimams ir kitiems susibūrimams skirtos kėdės. Ieškantiems kėdžių konferencijoms, reikėtų atkreipti dėmesį ir į jų praktiškumą sandėliavimo bei transportavimo prasme. Įprastai konferencijų kėdes galima lengvai sudėti vieną ant kitos, o dėl šios savybės jų transportavimas tampa taip pat labai paprastu. Ofisasprabangiai kėdės konferencijoms minėtomis savybėmis kaip tik ir pasižymi, todėl ieškantiems kokybiškų ir stilingų konferencijoms skirtų kėdžių, jų paiešką vertėtų pradėti nuo jų siūlomo kėdžių asortimento peržiūros.

Konferencinių kėdžių panaudojimas

Konferencijoms skirtas kėdės puikiai tinka įvairiuose teatruose, koncertų salėse, pasitarimų kambariuose ir konferencijų salėse bei kitose vietose, kuriuose nereikia sėdėti itin ilgą laiko tarpą. Jos puikiai tiks tada, kai reikės skubiai „įrengti“ naujų, laikinų sėdimų vietų. Pažymėtina, kad vis dar yra manančių, kad konferencijoms skirtas kėdes yra itin paprasta pakeisti įprastomis biuro kėdėmis. Vis dėlto tai nėra tiesa. Biuro kėdės nėra pritaikytos dažnam transportavimui, be to (dėl savo dizaino sprendimų) jos dažniausiai užima ženkliai daugiau vietos, t. y., pasitarimų, konferencijų ir kt. erdvėje, panaudodami įprastas biuro kėdes vietoj konferencijoms skirtų kėdžių, „neteksite“ pakankamai nemažai sėdimų vietų, nes įprastos biuro kėdės dažniausiai nėra pritaikytos tokiems susibūrimams.

Konferencijų kėdės interjere

Konferencijų kėdžių įvairovė, vertinant gamybos medžiagas, dizaino sprendimus, spalvinę gamą ir t. t., yra tikrai didelė, todėl jas nėra sunku pritaikyti prie praktiškai bet kokio interjero. Ekspertų teigimu, universaliais dizaino sprendimais pasižyminčias konferencijų kėdes vertą rinktis tada, kai norima kėdžių, puikiai derančių bet kokio stiliaus interjere. Minimalistinės, solidžių spalvų konferencijų kėdės yra puikius pasirinkimas klasikinių interjerų šalininkams, o išraiškingų formų, ryškių spalvų kėdės puikiai papildys modernius interjerus.

PR