Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kodėl verta namuose turėti įmontuojamus šviestuvus?

Kodėl verta namuose turėti įmontuojamus šviestuvus?

Kodėl verta namuose turėti įmontuojamus šviestuvus?

Šviesa namuose yra būtina kaip oras ir maistas, ji atsakinga už jaukios atmosferos sukūrimą namuose. Anksčiau į apšvietimą nelabai kreipdavome dėmesio. Pakakdavo vieno masyvaus sietyno, sumontuoto lubų centre, kad būtų galima susidoroti su šviesos trūkumu kambaryje, dabar įleidžiamų šviestuvų dėka erdvę galime suskirstyti į zonas.

Įleidžiami šviestuvai nuo įprastų skiriasi tuo, kad jų korpusas yra paslėptas. Paprasčiau tariant, jie ne kabo nuo lubų, o yra įmontuoti tiesiai į jas, galimus sprendimus jūsų būsto apšvietimui rasite https://www.lempa.lt/tema/imontuojami-sviestuvai/.

Miegamajame šviesų išdėstymas atsakingas už romantiką, jaukumą ir atpalaiduojančią atmosferą. Biure, nuo šviesų išdėstymo priklauso darbo efektyvumas ir žmonių savijauta, o virtuvėje geras šviesos išdėstymas svarbus, kad nepraleistumėt svarbių ingredientų ruošiant vakarienę. Šis svarbus išdėstymo elementas nuo būtinos detalės buvo perkeltas į dekoraciją, o be privalumų, susijusių su dekoro estetika, suteikia ir daug praktinių privalumų: optiškai padidina patalpą, užmaskuoja trūkumus, sustiprina privalumus ir kuria nuotaiką.

Šviestuvų gamintojai siūlo daugybę įleidžiamųjų lempų modelių, skirtų montuoti į lubas, sienas ir grindis. Šio tipo lempos gaminamos iš įvairių medžiagų., dažniausiai tai nerūdijantis plienas, aliuminis, plastikas, stiklas, keramika. Jų yra įvairių, tačiau populiariausios yra stačiakampės, kvadratinės, apvalios ir pailgos formos. Įmontuojamų šviestuvų pranašumas yra mažas energijos suvartojimas. Daugelis jų yra priskirti aukštai sandarumo klasei, todėl gali būti montuojami patalpose, kuriose yra daug drėgmės, arba lauke.

Įleidžiami šviestuvai gali būti fiksuojami ir reguliuojami, kas leidžia reguliuoti šviesos spindulio kritimo kampą bei kryptį. Tai leidžia išryškinti pasirinktą interjero dalį arba konkretų elementą, pvz., lentyną, dekoratyvinę sieną ar daiktą. Taip pat populiarūs įleidžiami grindų šviestuvai, kurie gali įdomiai apšviesti erdvę iš apačios, išryškinti pasirinktą zoną ar pažymėti takus.

Dar vienas jų pranašumas – galimybė integruoti daugiau šviestuvų neužimant vietos. Tai svarbu mažose arba žemose patalpose. Žemose patalpose plokščios lubos be išsikišusių elementų lubas optiškai pakels. Kuo daugiau dėmesį blaškančių elementų tiesiai virš galvos, tuo kambarys atrodys žemesnis.

Erdviuose interjeruose, kur vienas didelis šviestuvas neapšviečia visos patalpos, įleidžiami šviestuvai gali būti naudojami kaip papildomas apšvietimas. Tada atskiri šviestuvai atlieka papildomo, taškinio apšvietimo funkciją. Didelis įleidžiamų šviestuvų privalumas – galimybė juos naudoti atskirai arba grupėmis, priklausomai nuo poreikių.

PR