Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kodėl naudinga atnaujinti, o ne išmesti senus odinius baldus?

Kodėl naudinga atnaujinti, o ne išmesti senus odinius baldus?

Kodėl naudinga atnaujinti, o ne išmesti senus odinius baldus?

Jei kambaryje stovi nusidėvėjęs, spalvą pakeitęs, sugadintas odinis baldas, išmesti jį nėra vienintelė išeitis. Yra baldų remonto ir restauravimo įmonių, kurios siūlo odos atnaujinimo ar perdažymo paslaugas. Odinių baldų atnaujinimas yra ekonomiškai naudinga paslauga,  galimybė atgaivinti naudotus, senus ar sugadintus odinius baldus ir suteikti jiems antrą šansą.

Dažniausiai užsakomos odinių baldų atnaujinimo paslaugos

Tačiau pradžiai, su kokiomis problemomis susiduria odinių baldų savininkai ir kokios baldų atnaujinimo paslaugos yra dažniausiai užsakomos?

Odos spalvos atstatymas

Padėję odinę sofą šalia šilumos šaltinio, pvz., radiatoriaus ar židinio, natūralūs odos aliejai gali išdžiūti, todėl oda gali sutrūkinėti. Taip pat per tam tikrą laiką nuo tiesioginių saulės spindulių odos spalva išblunka.

Spalvą atstatyti galima nudažius nepažeistą ar mažai pažeistą odinį baldą. Kitas variantas – pervilkti odą nauja. Pastarasis variantas tinka kai norisi pakeisti spalvą, arba oda yra nepataisomai sugadinta.

Odos įbrėžimų taisymas

Dėl aštrių daiktų, tokių kaip sagtys, batai ir naminių gyvūnų nagučiai, gali atsirasti smulkių įbrėžimų, įpjovimų ir skylių odiniame balde. Šiuos defektus galima pataisyti naudojant tikslią odos taisymo ir spalvų derinimo techniką.

Apmušalų užpildų keitimas

Užpildas sofos ar kėdės atloše ir pagalvėse, daug naudojant gali susiploti. Šiuolaikinės odinės sofos dažniausiai yra prisukamos tarpusavyje – baldų remonto specialistai gali jas lengvai išardyti, kad sėdynės, atlošo ir rankų pagalvėlės galėtų būti papildytos nauju užpildu ir vėl atgautų savo formą.

Kodėl verta atnaujinti odinius baldus?

Vis dar svarstote ar norite užsiimti baldų atnaujinimu ar geriau pirkti naujus baldus? Štai 4 priežastys, kodėl vis dėl to vertėtų išbandyti atnaujinimą.

Pigiau

Senų ar dėvėtų baldų atgaivinimas, dažymas ir taisymas yra daug ekonomiškesnis nei odinių baldų ar kitų odinių dirbinių pakeitimas.

Odos perdažymas nėra brangi paslauga palyginus su naujų baldų įsigijimu. Be to, perdažyti galite kiekvieną kartą, kai baldas pradeda atrodyti nusidėvėjęs. Taip jums niekada nebereikės keisti savo mėgstamų odinių baldų.

Draugiškas aplinkai

Nors oda gaminama kaip prabangus apmušalas, ji vis tiek yra šalutinis gyvūnų produktas. Atsižvelgiant į tai, odos spalvos pakeitimas ar taisymas yra ekologiškesnis ir draugiškesnis aplinkai nei naujų odinių produktų pirkimas. Nesvarbu, ar bandote pakeisti bendrą savo namų interjerą ir dekorą, ar tik norite atnaujinti susidėvėjusį odinį baldą, odinių baldų atnaujinimas yra pranašesnis nei naujų baldų pirkimas. Ypač kai baldų atnaujinimą atlieka patyrę specialistai.

Tiksliai atliekami darbai

Profesionalūs baldininkai, kurie dirba su odiniais gaminiais, žino, kaip taisyti odinius baldus, kad jie atrodytų tarsi ką tik iš gamyklos. Pasinaudojus profesionalia baldų taisymo ir atnaujinimo paslauga, jūs sutaupysite ne tik pinigų, bet ir atnaujinsite odos dirbinius, todėl jie atrodys visiškai nauji. Jūs galėsite išsaugoti iš pradžių įsigytus stilius be baldų pirkimo išlaidų.

Prailgintas tarnavimo laikas

Pripažinkime: niekas netrunka amžinai. Laikui bėgant baldai gali atrodyti nusidėvėję ir negražūs. Odinių baldų perdažymas ar pervilkimas bei remontas yra puikus būdas padidinti mėgstamų dirbinių ilgaamžiškumą ir ilgainiui sutaupyti.

Odinių baldų atnaujinimas yra praktiškas pasirinkimas

Odinių baldų atnaujinimas yra daug praktiškesnis pasirinkimas nei jų pakeitimas naujais. Baldų atnaujinimo ir remonto paslaugos gali padėti prailginti jūsų odinių baldų tarnavimo laiką. Odinių baldų taisymas ir atnaujinimas taip pat yra ekologiškesnis ir ekonomiškesnis nei senų baldų pakeitimas kažkuo nauju.

PR