Pagrindinis puslapis Lietuva Knygnešio dieną – sveikinimai kraštotyrininkui Raimondui Guobiui

Knygnešio dieną – sveikinimai kraštotyrininkui Raimondui Guobiui

Knygnešio dieną – sveikinimai kraštotyrininkui Raimondui Guobiui

Svėdasų bibliotekoje jubiliatas Raimondas Guobis su gėlėmis, šalia jo motina Irena Guobienė, kraštotyrininkas Virginijus Strolia, Svėdasų seniūnas Saulius Rasalas. Vytauto Bagdono nuotr.

Rūta Neniškienė, www.voruta.lt

Kovo 16 dieną minime Knygnešio dieną. Ta proga sveikiname ir žinomą kraštotyrininką, svėdasiškį Raimondą Guobį, kuriam žvaigždės nulėmė tą dieną gimti. Ilgiausių metų ir sveikatos švenčiant apvalų jubiliejų!

Raimondas darbuojasi Siaurojo geležinkelio muziejuje Anykščiuose, taip pat renka bei spausdina kraštotyrinę medžiagą, organizuoja tautinius žygius, piešia paveikslus ir meninius žemėlapius, puoselėja gimtojo Butėnų kaimo atminimą. Žavi jo sugebėjimas suburti bei pritraukti žmones, uždegti tautiškumo ir meilės tėviškei idėjomis. R. Guobis tikina tęsiantis savo veiklą  su nenuilstamu entuziazmu ir toliau. Linkime sėkmės.

Iš kraštų stovi Svėdasų bibliotekininkės Rūta Neniškienė ir Dalia Paulavičienė, jubiliatas Raimondas Guobis su gėlėmis, Raimondo mama Irena Guobienė, Knygnešio dienos proga į bibliotekos renginį atvykęs kraštotyrininkas Virginijus Strolia, Svėdasų seniūnas Saulius Rasalas, miestelio audėja Aušra Petniūnaitė. Vytauto Bagdono nuotr.

Naujienos iš interneto