Klinkerinės plytelės – geriausias apdailos sprendimas!

Klinkerinės plytelės – geriausias apdailos sprendimas!

Tarp įvairių išorinių pastato sienų apdailos medžiagų klinkerio sienų plytelės užima garbingą lyderio poziciją. Taip yra dėl didelio šios medžiagos našumo. Fasadinės klinkerinės plytelės ne tik suteikia pastatui reprezentatyvumo, bet ir apsaugo pagrindines jo sienas nuo neigiamo aplinkos poveikio. Šiame straipsnyje galite sužinoti daugiau apie gerą plytų apdailos alternatyvą.

Klinkerio plytelės – tai keraminiai gaminiai, gaminami naudojant skalūninį molį, fliusą ir dažančius pigmentus. Visą šią masę galima kūrenti vieną kartą 150 metrų ilgio tunelinėje krosnyje 1360° laipsnių temperatūroje. Procedūra trunka tol, kol produktas visiškai iškepa. Ši technologija leidžia gauti patvarią apdailos medžiagą, kurios viduje nėra ertmių ir tuštumų ir kuri yra ypatingai atspari išorės poveikiui. Gaminant plyteles griežtai laikomasi gamybos technologijos. Esant menkiausiam gedimui, medžiaga deformuojasi, dėl to pažeidžiami linijiniai matmenys ir pablogėja bendra produkto kokybė.

Privalumai:

  • Ilgas tarnavimo laikotarpis;
  • Dėl žemo drėgmės sugėrimo laipsnio medžiaga atspari šalčiui ir staigiems temperatūros pokyčiams;
  • Plytelių mechaninio stiprumo lygis atitinka natūralaus akmens ir porceliano keramikos savybes;
  • Medžiaga padidina namo atsparumą agresyviai aplinkai;
  • Dėl nelygaus gaminio galinės pusės paviršiaus užtikrinamas geras sukibimas su pagrindu;
  • Plytelės turi vienodos spalvos struktūrą;
  • Plytelės priklauso aplinkai nekenksmingoms medžiagoms;
  • Klinkerio plytelių tekstūrų ir spalvų įvairovė leidžia įkūnyti bet kokią dizaino idėją;
  • Patogus ir paprastas gaminio montavimas leidžia atlikti darbus per trumpą laiką, neįtraukiant specialistų;
  • Ant plytelių paviršiaus praktiškai nenusėda dulkės, todėl sulėtėja kerpių ir samanų vystymasis. Kartu, klinkerio plytelės nereikalauja papildomos priežiūros.

Klinkerio sienų plytelių taikymo sritis

Medžiaga plačiai naudojama namų apdailai. Klinkerio plytelės suteikia konstrukcijai estetiškesnę išvaizdą ir patikimai apsaugo nuo išorinių poveikių. Dėl didelio našumo klinkeris gali būti naudojamas grindims kloti terasose ir verandose, sodo takuose. Dėl mažo vandens sugėrimo laipsnio plytelės idealiai tinka fontanų, baseinų ir kitų dekoratyvinių dirbtinių rezervuarų apdailai. Klinkerio plytelės nebijo aukštų temperatūrų, todėl jomis galima dekoruoti židinius, krosnis. Dėl savo mechaninio stiprumo ir cheminio atsparumo dažnai naudojamas automobilių remonto dirbtuvėse ir garažuose grindų dangai.

Fasado klinkerio plytelių pasirinkimo rekomendacijos

Pirmenybė turėtų būti teikiama laiko patikrintiems gamintojams, kurie ilgą laiką gamina aukštos kokybės produktus. Deja, vietinių gamintojų gaminamų klinkerio plytelių kokybė ne visada atitinka norminius reikalavimus.

Nepaisant to, kad fasado apdaila su sudėtingos tekstūros klinkerio plytelėmis atrodys reprezentatyviau, jo priežiūra pareikalaus papildomų išlaidų, o tokios medžiagos montavimui reikės aukštos kvalifikacijos meistro.  Fasado klinkerio plytelių spalva turi derėti su bendra pastato išvaizda. Tai taikoma ne tik projektavimui, bet ir architektūrinėms pastato savybėms. Kartu su apdailos medžiagos pirkimu perkamas klijų mišinys ir skiedinys. Pirmenybė turėtų būti teikiama šalčiui atspariems klinkerinių plytelių klijams, kurių kaina priklauso nuo mišinio kokybės. Kadangi ši apdailos medžiaga yra gana trapi, dėl mechaninio įtempimo gali atsirasti įtrūkimų, todėl klinkerinių plytelių skiedinys būtinai turi kompensuoti visą galimą gaminio šiluminį plėtimąsi. Siūlių medžiagos spalva turi derėti su plytelėmis ir pabrėžti dangos grožį.

Klinkerinės plytelės – kainos

Rinkoje yra įvairių tipų klinkerių plytelių, todėl pirkėjai turi platų pasirinkimą ir neabejotinai ras tokias, kurios atitiks jų asmeninį skonį. Klinkerio plytelių kaina priklauso nuo daug aspektų – prekės ženklo, matmenų, dizaino, kiekio etc., todėl norint sužinoti kokie bus jūsų projekto kaštai, reikėtų pasikonsultuoti su išmanančiais specialistais, kurie atsakys jums į visus jūsų turimus klausimus.

Daugiau informacijos: https://www.agmeka.lt/klinkerio-plyteles-klinkerines-plyteles

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.