Klaidos, kurių derėtų vengti jeigu norite sukurti stilingą virtuvę

Klaidos, kurių derėtų vengti jeigu norite sukurti stilingą virtuvę

Virtuvė – virtuvė vienas sudėtingiausių kambarių. Visų pirmą virtuvė privalo būti funkcionali. Įvairūs virtuvės prietaisai užima nemažai vietos, todėl kyla iššūkis kaip vienoje namo erdvėje sutalpinti tiek daug daiktų. Labai dažnai virtuvė tampa visos šeimos ar net giminės bendravimo vieta. Maisto gaminimas ar valgymas prie bendro stalo suartina. Svarbu pasirūpinti, kad joje galėtų susirinkti visi artimiausi žmonės, todėl būtina protingai išnaudoti kiekvieną laisvą kampelį.

Kartais į virtuvės dizainą nežiūrime rimtai, nes daugelis vis dar galvoja, kad erdvė, kurioje gausu įvairių gaminimo prietaisų paversti stilinga yra neįmanoma. Vis dėlto, interjero dizainas Vilniuje vis dar išlieka labai populiarus, nes savo srities specialistai padeda griauti visus nusistovėjusius mitus apie namų dekorą. Svarbiausia nepadaryti esminių klaidų, kurios virtuvės erdvei suteikia pigumo ir netvarkos pojūtį. Šiame straipsnyje rasite didžiausias klaidas, kurių turėtų vengti visi, norintys stilingos ir modernios virtuvės savo namuose!

Dideli gartraukiai

Dideli gartraukiai pagaliau išeina iš mados. Jie tikrai nesuteikia erdvei grožio, o jų valymas reikalauja nemažai laiko ir pastangų. Deja, nors ir norėtume jų atsisakyti, bet gartraukiai namuose atlieka svarbią funkciją, todėl tenka ieškoti alternatyvų, kurios nepakenktų kambario dizainui. Dabar rinkoje gausu minimalistinio dizaino gartraukių, kurie nepastebimai įsilieja į virtuvę. Norėdami, kad gartraukis būtų nepastebimas jį galite integruoti į spintelę ar net viryklę. Taigi, nebereikės sukti galvos kaip prižiūrėti griozdišką gartraukį jūsų namuose!

Nederantys prietaisai

Virtuvėje turime daugiau elektronikos prietaisų nei kituose namų kambariuose. Natūralu, kad dažnai nepavyksta jų visų suderinti tarpusavyje, kad išlaikytumėte vientisą dizainą. Skirtingų paviršių prietaisai atrodo gana pigiai, todėl stenkitės iš anksto apgalvoti, kad daugelis iš maisto gaminimo prietaisų būtų padengti panašios spalvos medžiaga. Jeigu neketinate atnaujinti jau turimų, kokybiškų prietaisų stenkitės juos padėti į mažiau matomas vietas. Tam puikiai tiks uždaros virtuvinės spintelės. Tai ne tik padės išlaikyti dizaino vientisumą, bet ir leis ilgiau išlaikyti tvarką.

Sintetinių medžiagų stalviršiai

Pamažu iš mados išeina blizgūs paviršiai primenantys laminatą. Vietoje jų derėtų rinktis natūralias medžiagas, kurios vėl grįžta į madą: akmuo, marmuras ar stiklo elementai. Investavę į kokybišką virtuvės spintelių paviršių juo galėsite džiaugtis daugelį metų. Natūralios medžiagos dėvisi iš ties gražiai, todėl net ir pakeitę spalvą dėl vandens ar karštų garų vis tiek atrodys prabangiai. Jeigu svarstote kaip atnaujinti savo virtuvę ir kokias medžiagas pravartu rinktis galite apsilankykite https://www.cledemaison.lt/lt/virtuves-interjero-dizainas. Interjero specialistai konsultacijų metu atsakys į visus jūsų klausimus.

Netinkamas apšvietimas

Puikiai parinktas kambario apšvietimas gali iš pamatų transformuoti visas namų erdves. Virtuvėje venkite šaltos, ryškios spalvos, o vietoje jų rinkitės prigesintos gelsvos spalvos apšvietimą. Jis suteikia daugiau jaukumo ir prabangos. Virtuvėje atsisakyti didelių, kabančių šviestuvų, kurie virtuvės erdvei tikrai neprideda praktiškumo. Dideli šviestuvai gali trukdyti gaminant maistą, todėl patariama rinktis minimalistinio dizaino lempas. Puikus pasirinkimas – į lubas montuojami šviestuvai. Jie atrodo nepastebimi, nes dažnai susilieja su sienų spalva. Taip pat, tokie šviestuvai neapkrauna erdvės nereikalingais dekoro akcentais.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.