Kaip rinkti žaislus vaikams?

Kaip rinkti žaislus vaikams?

Vaikams tikrai nereikia turėti daugybę žaislų tam, kad galėtų smagiai praleisti laiką ar kad būtų lavinami tam tikri jo įgūdžiai.

Tačiau labai svarbu žaislus išrinkti tinkamai, kad juos mažylis galėtų lengvai naudoti, nereikėtų daug papildomos priežiūros, jam žaidžiant su jais, bei kad žaislai tarnautų kuo ilgiau. Tad, 5 patarimai, kaip išrinkti žaislus vaikams.

Saugumas

Žaislai turėtų atitikti vaiko išsivystymo lygį bei amžių, todėl būtinai atkreipkite dėmesį, kokio amžiaus vaikams yra skirti jums patinkantys žaislai. Taip pat jie turėtų būti švarūs, be aštrių kampų ir mažų, nuimamų dalių, kad vaikas jų neįkvėptų ar nenurytų, o jų sudėtyje neturėtų būti nesaugių, toksiškų ar degių medžiagų.

Lengvai naudojami

Norint, jog vaikas kaip įmanoma labiau džiaugtųsi žaislu, jis turėtų sugebėti pats juo naudotis. Todėl jei vaikas labai mažas, nedovanokite sudėtingai veikiančių žaislų ar žaidimų – kartais paprastesni variantai pasiteisina žymiai labiau, tarkime, kaladėlės ar muzikiniai žaislai. Žinoma, svarbiausia, jog jie atitiktų vaiko gebėjimus ir būti nei per lengvi, nei per sudėtingi naudoti.

Lavinantys

Rinkite žaislus, kurie galėtų lavinti vieną ar kelis vaiko įgūdžius: motoriką, problemų sprendimą, vaizduotę ar kūrybiškumą. Visi šie įgūdžiai yra labai naudingi ne tik jauname amžiuje, bet tai turės milžinišką įtaką ir vėliau, kada vaikai paaugs.

Kuriuos galima naudoti su draugais

Be jokios abejonės, vaikai išmokti socialinių įgūdžių gali tuomet, kai žaidžia su kitais. Dėl šios priežasties paieškokite žaidimų ar žaislų, kurie gali būti lengvai pritaikomi žaisti ne tik vienam, bet ir kompanijoje. Tokiu būdu vaikas išmoks bendradarbiauti, derėtis ir daryti kompromisus. Jei susidomėjote, žaislai pigiau gali būti įsigyjami internetinėje parduotuvėje imuperku.lt.

PR

Naujienos iš interneto