Pagrindinis puslapis Reklama Kaip pasirinkti tinkamą vandens siurblį?

Kaip pasirinkti tinkamą vandens siurblį?

Kaip pasirinkti tinkamą vandens siurblį?

Vandens siurbliai naudojami daugelyje sričių – tiek buityje, tiek pramonėje jau daugybę metų. Be jų neįsivaizduojamos daugelis sodybų, kuriose nėra centralizuoto vandens tiekimo, taip pat ir daugelis įmonių, kaip vandenvalos, vandentiekio, chemijos pramonė ir t.t.

Vandens siurblių tipai

Vandens siurbliai yra skirstomi į paviršinius ir panardinamus, elektrinius ir su vidaus degimo varikliu. Šiuo atveju kiekvienas iš jų skiriasi savo veikimo ypatumais bei konstrukcija. Pagal jums reikalingą paskirtį ir poreikius išsirinksite jums reikalingą gaminį.

Paviršiniai vandens siurbliai veikia ne vandenyje, o jo paviršiuje arba virš vandens. Jų asortimentas iš tiesų labai platus ir gali būti mažiausiai 7 skirtingų tipų. Tuo tarpu panardinami vandens siurbliai – priešingai, veikia tik panardinti į vandenį ir išskiriami trys pagrindiniai jų tipai: giluminiai, fekaliniai, drenažo.

Giluminiai vandens siurbliai

Visų tipų panardinami įrenginiai naudojami labai plačiai tiek pramonėje, tiek buityje. Jeigu įsirengėte šulinį arba gręžinį, namų šildymui įsirengėte geoterminį šilumos siurblį, tai neabejotinai jums bus reikalingas giluminis vandens siurblys. Jo pagrindinė paskirtis – perpumpuoti gėlą vandenį iš gręžinio į namus. Čia jis yra tiek namų šildymo sistemos dalis, tiek gali būti naudojamas geriamajam vandeniui.

Šie giluminiai vandens siurbliai pasižymi aukštu efektyvumu dideliame gylyje ir yra atsparūs vandenyje esančioms mineralinėms bei kietųjų dalelių priemaišoms.

Fekaliniai vandens siurbliai

Šie vandens siurbliai taipogi labai dažnas ir pagrindinis sodybų bei privačių namų, kurie neturi centralizuotos miesto nuotekų sistemos, sprendimo būdas. Esant įrengtai vietinei kanalizacijai individualiame sklype, fekalinis vandens siurblys yra neišvengiama priemonė.

Jie pritaikyti dirbti esant ypatingai didelio užterštumo skysčiams. Paprastai jie komplektuojami su smulkintuvu, kuris užtikrina nepriekaištingą darbą tokiose sąlygose. Dažnai naudojamas ne tik buityje, tačiau ir pramonėje bei ūkio srityje.

Drenažiniai vandens siurbliai

Tokio tipo vandens siurbliai ne mažiau žinomi ir taip pat labai plačiai naudojami, visų pirma, buityje. Nesuklysite jį pasirinkdami siekiant pašalinti paviršinį arba požeminį vandenį namo sklype, taip pat žemės ūkyje žemų teritorijų sausinimui. Tačiau šie siurbliai taip pat puikiai tiks gėlo švaraus vandens perpumpavimui iš vieno taško į kitą.

PR

Naujienos iš interneto