Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kaip paprastai išnaikinti kenkėjus namuose?

Kaip paprastai išnaikinti kenkėjus namuose?

Kaip paprastai išnaikinti kenkėjus namuose?

Įvairūs kenkėjai supa mus nepriklausomai nuo to kur gyvename ir jų atsiradimas butuose ar namuose ne visada byloja apie netinkamą gyvenamos vietos priežiūrą ar netvarką joje. Pelės ar kiti graužikai, gali atsirasti tiesiog ieškant tinkamos vietos žiemojimui ir juos pritraukia namų šiluma, ir gaminamo maisto kvapas.

Tarakonai gali apsistoti bute, kai juos pradeda naikinti kaimynai ir jie ieško saugesnės vietos. Tad kaip stengtumėtės apsaugoti savo namus, tačiau laikas nuo laiko kenkėjų naikinimas tampa būtinybe.

Šaunu, kad šiuolaikinių priemonių pagalba galima atsikratyti nekviestų svečių, tokių kaip tarakonai, vorai ar graužikai yra gan nemažai ir didžioji jų dalis yra prieinama namų vartotojams net ir įprastose parduotuvėse. Deja ne visos šių priemonių yra vienodai efektyvios ir gali užtikrinti norimą rezultatą per ganėtinai trumpą laiką. Be to,  neretai būna, jog prie kai kurių iš jų kenkėjai netgi sugeba priprasti ir jos netenka savo efektyvumo.

Įvairūs repelentai, nuodai ar atbaidymo priemonės dažnai turi ganėtinai trumpalaikį efektą ir po kurio laiko negali užtikrinti namų apsaugos nuo sugrįžusių kenkėjų. Be to, jos yra praktiškai bejėgės, jei tenka atsikratyti kenkėjų apleistuose pastatuose, kur jie jaučiasi šeimininkais. Paprastų buitinių priemonių tokias atvejais gali tiesiog nepakakti arba jos bus neveiksmingos. Tokiais atvejais rekomenduojama į pagalbą kviestis profesionalus. Šiuo žodžiu apibūdinami žmonės, gerai žinantys kaip atsikratyti namuose užsiveisusių kenkėjų ir naudojantys tam tikslui labai efektyvias ir veiksmingas priemones. Dažniausiai tam yra pasitelkiamos įvairios cheminės medžiagos, kurių pagalba atliekama patalpų dezinfekcija.

Šios procedūros, kurios trukmė gali būti tarp 30 min iki valandos metu, cheminėmis medžiagomis, yra išpurškiamos visos vietos, kuriose gali slėptis arba lankytis kenkėjai ir kurių dažniausiai nepasiekia įprastos priemonės. Veiksmingumas yra labai aukštas nors tikrasis rezultatas pasimato po kelių dienų. Be to, medžiagos, naudojamos kenkėjų naikinimui gali būti pavojingos ir žmonėms, tad po dezinfekcijos patalpas vertėtų tinkamai išvėdinti, tad atlikti procedūra yra geriausiai šiltuoju metų laiku.

PR