Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kaip nusiųsti siuntą į Airiją?

Kaip nusiųsti siuntą į Airiją?

Kaip nusiųsti siuntą į Airiją?

Naudinga informacija siunčiant siuntinį į Airiją. Daugelis žmonių turi tvirtus airių šeimos ryšius ir dažnai per Airijos jūrą siunčia namų apyvokos daiktus, pavyzdžiui, kompiuterių dalis, dviračius, drabužius, mobiliuosius telefonus, knygas ir žaislus. Nesvarbu, ar esate fizinis asmuo, siunčiantis siuntinį į Airiją, ar verslo įmonė, kurjerių komanda visada padės rasti ekonomiškiausią pristatymo į Airiją būdą.

 

Siuntimas į Airiją iš Lietuvos

 

Atsižvelgiant į tai, kaip geografiškai Airijos Respublika yra arti JK, pašto išlaidos į Airiją gali būti brangios per pašto skyrių ir net jei užsisakote tiesiogiai per kurjerį. Tačiau galite sutaupyti lygindami kainas ir užsisakydami internetu naudodami tiesioginį užsakymą per skubių siuntų vežėjų tarnybas. Tokiu būdu jūs ne tik sutaupysite laiko, bet ir pinigų.  Norėdami rasti pigiausią pašto siuntą į Airiją, tiesiog įveskite savo supakuotos prekės svorį ir matmenis į kurjerių kainos pasiūlymo įrankį ir pamatysite momentines pristatymo kainas ir kitų siuntimo būdų kainas.

Daržniausiai įmonės teikdamos siuntų pristatymo paslaugas, nuolatiniams klientams gali suteikti nuolaidas, taip pat tas nuolaidas gauti patys per savo kurjerius, kuomet vykdo tarptautinius siuntų gabenimus. Dėl to siuntimo išlaidos gali kisti, jos nėra filsuotos. Siuntimas į Airiją per kurjerį. Kurjerių paslaugos su nuolaida idealiai tinka siuntimui į Airiją iš Lietuvos, siūlančios greitojo ir ekonomiško pasirinkimo galimybes, atitinkančias jūsų poreikius ir biudžetą.

Dažniausiai tokios paslaugos užtrunka iki 2-5 darbo dienų. Taip pat reikėtų paminėti, kad siuntiniai į Airiją gali keliauti standartiniu būdu ir greituoju, kuomet jums reikalingas greitas siuntos pristatymas. Atitinkamai kaina fiksuojama nuo pasirinkto pristatymo būdo. Air Express yra greičiausias būdas išsiųsti siuntinį į Airiją, pristatymas vos per 1 darbo dieną. Ši skubi paslauga į Airiją idealiai tinka skubiems pristatymams.

Siųsti didelį siuntinį į Airiją. Jei jums reikia išsiųsti didelį siuntinį į Airiją, tai galite padaryti pigiai naudodamiesi kurjerių paslaugomis. Nereikia galvoti, kad didelės siuntos siuntimas į kitą šalį, gali jums kainuoti didelias siuntimo išlaidas. Nesvarbu, ar siunčiate golfo lazdas, kad galėtumėte žaisti nuostabiuose Airijos golfo aikštynuose, ar iškabinate meškeres prieš išvykdami į žvejybą, skubių siuntų vežėjai tikrai jums gali padėti.

PR