Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kaip išsirinkti saugų elektrinį paspirtuką?

Kaip išsirinkti saugų elektrinį paspirtuką?

Kaip išsirinkti saugų elektrinį paspirtuką?

                Elektrinių paspirtukų parduotuvė internete, pirkimo patarimai suaugusiems. Į ką turėčiau atkreipti dėmesį perkant elektrinį paspirtuką? Galbūt matėte vietinius gyventojus, važiuojančius šalia jūsų elektriniais paspirtukais, ir galbūt manote, kad elektroninis paspirtukas taip pat puikiai tiktų jūsų kasdieniam gyvenimo būdui. Juk toks paspirtukas yra aplinkai nekenksmingas transportavimo būdas, kuris tiek patogus, tiek smagus.

Tačiau kaip išsirinkti kokybišką paspirtuką, kuriame svarbiausia yra jūsų saugumas? Sudarėme šį pradedančiųjų elektrinio paspirtuko pirkimo vadovą, kuris padės jums apsispręsti.

                  Į ką reikia atsižvelgti perkant elektrinį paspirtuką. Dizainas, pradėkime nuo jo. Jei nenorite atrodyti kaip vaikas ant motorolerio, pasirinkite el. Paspirtuką su elegantiškomis dizaino savybėmis. Nors kai kurių paspirtukų laidai yra netvarkingi, aptakaus Unagi Model One paspirtuko vairo rankenėlėje viskas yra. Visi valdikliai yra po ranka, o dėl sulankstomo dizaino Unagi Model One lengva nešiotis ir laikyti. Jūs netgi galite pritaikyti savo paspirtuko spalvas, kad jos atitiktų jūsų asmeninį stilių. Nors atrodyti šauniai važiuojant gali būti ne jūsų pagrindinis prioritetas, tai tikrai verta apsvarstyti.

                 Svoris. Renkantis e-paspirtuką, turėtumėte atsižvelgti tiek į paspirtuko keliamąjį svorį, kuris turi įtakos jo nešiojamumui, tiek į vairuotojų svorio apribojimus. Pagalvokite apie savo kelionę į darbą ir atgal ir apie tai, kiek svorio galite manevruoti laiptais arba išsilaikyti važiuodami autobusu. „Unagi“ yra vienas iš lengvesnių paspirtukų rinkoje, sveriantis vos 23–26,5 svaro, priklausomai nuo pasirinkto variklio. „Model One“ yra sukurtas motociklininkams, sveriantiems 275 svarus ar mažiau. Paspirtuko įkrovimas. Elektroninio paspirtuko akumuliatoriaus veikimo laikas turi įtakos tam, kaip dažnai jį reikės įkrauti. Jei keliaujate su elektriniu paspirtuku didelius atstumus, norėsite įsitikinti, kad visiškai įkrovę bent jau nuvesite ten, kur reikia. Taip pat norėsite sužinoti, kiek laiko užtrunka paspirtuko įkrovimas ir akumuliatoriaus nešiojamumas. „Unagi Model One“ turi 15,5 mylių atstumą, o pilnas įkrovimas trunka tik 4–5 valandas.

                Maksimalus greitis. Kaip greitai nori eiti, greičio skale? Įsitikinkite, kad rinkitės paspirtuką, kuris gali neatsilikti nuo jūsų, tačiau atsakydami į šį klausimą taip pat atsižvelkite į oro sąlygas ir saugumą. Daugumos elektrinių paspirtukų didžiausias greitis yra apie 20 mylių per valandą, bet jums gali nereikėti taip greitai važiuoti. „Model One“ greičiausiai pasiekia 17 mylių per valandą greitį.

                  Variklio galia. Reikėtų rinktis elektrinį paspirtuką, kurio galia ne mažesnė nei 250 vatų. To pakaks, kad pervažiuotumėte lygią žemę ir per mažas kalvas. Motoroleris su dviem varikliais arba galingesniu vienu varikliu bus geresnis pasirinkimas tiems, kurie gyvena vietovėje, kurioje yra daug kalvų. Jei kylate į stačią įkalnę, net 500 vatų variklis sulėtės. Apšvietimas. Norėdami užtikrinti savo saugumą, pasirūpinkite, kad jūsų elektroninis paspirtukas būtų pakankamai apšviestas. Visada galite įsigyti papildomų žibintų savo elektroniniam paspirtukui, tačiau geriausi paspirtukai turi puikų įmontuotą apšvietimą. Bet kokiam važiavimui sutemus reikia ir priekinių, ir galinių žibintų. „Unagi Model One“, be galinių LED žibintų, komplektuojamas su didelio ryškumo LED priekiniais žibintais.

                Stabdžiai. Yra keletas skirtingų e-paspirtukų stabdžių tipų: Elektrinis arba regeneracinis. Kojiniai stabdžiai. Būgniniai stabdžiai. Diskiniai stabdžiai. Iš šių tipų diskiniai stabdžiai yra efektyviausi ir patikimiausi, tačiau jie paprastai būna tik brangiausiuose elektriniuose paspirtukuose. Elektriniai stabdžiai nereikalauja jokios priežiūros ir gerai veikia kartu su kojiniu stabdžiu, kaip ir Unagi Model One stabdžių sistemoje. Stabdymo kelias sausame kelyje „Model One“ yra tik 13 pėdų.

PR