Kaip išsirinkti klojinius?

Kaip išsirinkti klojinius?

 

Viskas priklauso nuo to, kokių klojinių jums reikia, kokiai sričiai ir kokios paskirties jums tiksliai reikia – ar pamatams ar šlaitams, tuneliams formuoti, tiltams, balkonams, sunkiai prieinamoms vietoms, ar dar kitoms priežastims. Su paprasčiausia perdengimo plokšte neišspręsite iškilusių problemų, nes jums pagelbėti galės tik klojiniai.

Viskas visuomet atsiremia į finansus, pavyzdžiui, putų polistirolo klojiniai gali būti šiek tiek brangūs finansiškai, bet juos labai lengva montuoti, sutrumpėja darbo laikas, jie yra lengvi, juos itin lengva pervežti. Taip pat viena geriausių tokių klojinių savybių yra ta, jog fiksuoti klojiniai, pagaminti iš putų polistirolo yra apšiltinti tiek iš išorės, tiek iš vidaus ir todėl, nereikia dėti papildomos medžiagos, jog apšiltintų ar sulaikytų garsą. Tuomet reikia susidėti klojinius pagal lygį, susiformuoti, susidėti armatūrą ir tik po to užpilti betoną. Dirbdami su tokiais klojiniais galite dirbti ir vienas dėl tokio greito ir paprasto montavimo, tačiau žinoma, geriau dirbti bent dviese dėl savo paties saugumo.

Prieš dedant klojinius būtinai reikia juos nupurkšti specialia medžiaga ir kuomet betonas sustingsta, jis nepridžiūna prie klojinio ir klojiniai itin lengvai išsiardo, jei jie yra tokie, kurie nėra fiksuoti. Darant didesnius klojinius dedasi ir specialios klojinių atramos, ten kur yra didelis aukštis, kadangi, be atramų darbo atlikti nepavyks. Atramos taip pat labai lengvai montuojasi ir reguliuojasi lygis bei pasvirimo kampas. Nuimami klojiniai taip pat yra naudojami pamatams, kuomet jiems reikalinga dekoratyvinė danga. Tokie klojiniai yra visiškai išardomi kai betonas jau sustingsta. Perdengimo klojiniai naudojami vietoj plokščių perdengimo – gyvenamiesiems namams, pirmam, antram pastato aukštams. Dažnai klojiniai skirti perdengimui kainuoja daug mažiau nei perdengimo plokštės.

Apie klojinius, jų rūšis ir kam jie naudojami – sužinokite daugiau. Arvėriva jums pateiks geriausius pasiūlymus ir padės jums išsirinkti būtent tai, ko reikia. Ši įmonė, įsikūrusi Šiauliuose, jau ilgus metus padeda klientams išsirinkti aukščiausios kokybės klojinius ir žinoma kitas prekes, kurios susijusios su statybų sritimi.

PR