Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Interneto svetainių ir tinklapių kūrimas pasinaudojant SEO galimybėmis – šiuolaikinis sėkmės pasirinkimas

Interneto svetainių ir tinklapių kūrimas pasinaudojant SEO galimybėmis – šiuolaikinis sėkmės pasirinkimas

Interneto svetainių ir tinklapių kūrimas pasinaudojant SEO galimybėmis – šiuolaikinis sėkmės pasirinkimas

PR

Dauguma klientų išduoda, kad iš pradžių gana ilgai svarstė vieną pagrindinių klausimų – ar rinktis patyrusius interneto svetainės kūrėjus ir visą procesą patikėti jiems, ar bandyti svetainę kurti savarankiškai pasinaudojant nemokamomis ir viešai prieinamomis platformomis? Vieni net nedvejodami renkasi profesionalus, o kiti – mėgstantys iššūkius – bando tai daryti patys. Vis dėlto, vien paprastas ir elementarus interneto svetainės kūrimas dar negarantuoja geriausių rezultatų. Tam reikalingas SEO – svetainės optimizavimas paieškos sistemoms – o jį tinkamai įgyvendinti tikrai gali ne kiekvienas, nes tai yra sudėtingas procesas, reikalaujantis profesionalių žinių, įgūdžių ir laiko kokybiškai atliekant kryptingus veiksmus: nuo tinkamų raktinių žodžių sukūrimo iki aukštos svetainės pozicijos paieškos rezultatų puslapyje užtikrinimo.

Interneto svetainių – pritaikant SEO – galimybės

Apie tai, kad tik profesionalus ir kokybiškas interneto svetainės / tinklapio kūrimas duoda naudos tikriausiai yra girdėjęs kiekvienas. Bet įdomu ir išsamiau pasigilinti, kokia yra ta nauda.

  1. Didesnis svetainės (ir vykdomos veiklos, siūlomos prekės ar paslaugos) populiarumas. Tam reikia pasirinkti gerą turinio kūrimo strategiją ir vadovautis esmine taisykle – stengtis, kad turinys išliktų įdomus, informatyvus, naudingas ir aktualus vartotojams. Ypač norint tapti lyderiais ir būti autoritetingais, reikia pasirūpinti savo turinio unikalumu ir pasistengti užimti kuo aukštesnes paieškos rezultatų pozicijas.
  2. Didesnis svetainės lankomumas. Tai užtikrinti padeda kryptingos nuorodos. Paprasčiau tariant, kitose autoritetingose svetainėse yra skelbiamos tam tikros nuorodos (su atitinkamais raktiniais žodžiais), kurios lankytojus nukreipia į jūsų interneto svetainę.
  3. Didesnis svetainės ir prekės ženklo žinomumas. Tai padaryti galima tikslingai pasirinkus ir kryptingai tekste vartojant raktinius žodžius; sukuriant meta title žymas, darančias įtaką svetainės reitingams; bei skatinant lankytojus dalintis svetainės nuoroda su kitais.
  4. Geresnė reputacija. Interneto svetainės / tinklapio kūrimas pasitelkus SEO yra naudingas tuo, jog svetainė atsiduria aukštose paieškos rezultatų pozicijose, o tai vartotojai sieja su patikimumu, t. y. jie tiki, kad kuo aukštesnėje vietoje svetainė yra, tuo ji labiau verta pasitikėjimo. Reikėtų neužmiršti, kad svetainės patikimumą kurti padeda ir palankią reputaciją formuoja veiksmai socialiniuose tinkluose. Tai reiškia, kad reikia nuolat palaikyti aktyvumą ir stebėti savo sekėjus, kad šie kuo dažniau spaustų mygtuką „patinka“, komentuotų ar dalintųsi jūsų interneto svetainėje publikuojama informacija.
  5. Pranašumas prieš konkurentus. Tik būnant geresniais už savo konkurentus, pelnomas lankytojų nuolankumas. „Only media“ interneto svetainių kūrėjai užtikrintai sako, jog lengviausias būdas tai padaryti – pasinaudoti profesionalių ir patirties turinčių interneto svetainių kūrėjų paslaugomis. Turi būti pasirūpinta ne tik SEO įgyvendinimu, bet ir pačios interneto svetainės išvaizda – kokybišku turiniu, patraukliu dizainu, tinkama struktūra.
  6. Įtaka vartotojams. Dažniausiai vartotojai pasirenka ir apsilanko tose svetainėse, kurios yra pirmose paieškos rezultatų pozicijose. Ir tai yra esminis SEO tikslas – svetainę iškelti į pirmą paieškos rezultatų puslapį ir kuo aukštesnes pozicijas jame.

Tai yra pagrindinės ir svarbiausios priežastys, kodėl interneto svetainių / tinklapių kūrimas turi būti patikėtas šios srities ekspertams. Svetainės populiarinimas, didesnis svetainės lankomumas, svetainės žinomumo didinimas, geresnis svetainės įvaizdis, konkurencingumas ir stipri įtaka vartotojų pasirinkimui suteikia dar vieną, verslui itin reikšmingą naudą – daugiau pardavimų ir didesnį pelną.

Pabaigai turime klausimą – ar žinojote, jog nepriklausomų tyrimų rezultatai rodo, kad net 95 proc. visų interneto vartotojų jiems reikalingų produktų, prekių ar paslaugų ieško naudodamiesi paieškos sistemomis? Tai turėtų išblaškyti abejones tų, kurie dar svarsto, ar interneto svetainių / tinklapių kūrimas – jiems reikalinga paslauga.