Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Interneto svetainės – tarsi šiuolaikinė vizitinė kortelė

Interneto svetainės – tarsi šiuolaikinė vizitinė kortelė

Interneto svetainės – tarsi šiuolaikinė vizitinė kortelė

Nuotraukose – www.onlymedia.lt darbų pavyzdžiai

PR

Interneto svetainių kūrėjai tarsi susitarę žada sukurti interneto svetaines, kurios pelnytų aukščiausius paieškos sistemos reitingus, kokybiškai pristatytų įmonės veiklą ir, be abejo, padidintų potencialių klientų srautus. „Only media“ interneto svetainių kūrėjai visuomet atsižvelgia į kliento biudžetą bei poreikius.

„Žinome, kad kiekvienas verslas, kiekviena veikla yra skirtinga, todėl ir pristatymas turi būti atitinkamas – vieniems reikia daugiau vaizdinių, grafinių elementų (ypač kai kuriami el. parduotuvių puslapiai), kitiems –  vertingo turinio, tretiems – konversijos optimizavimo (t. y. svetainės lankytojo teigiamo poveikio verslo tikslams, pavyzdžiui, prekės įsigijimas el. parduotuvėje, kontaktų palikimas ir pan.). Mūsų komanda turi įgūdžių ir patirties, reikalingų kuriant įvairiems tikslams pritaikytą svetainę.“ – taip save pristato „Only media“ kūrėjai.

Kaip žinoti, ar interneto svetainė iš tiesų reikalinga verslui? Mes siūlome atsakyti sau į kelis klausimus:

  1. Ar norite būti labiau matomi savo klientams ir pasiekti didesnę lankytojų auditoriją? Kokybiška interneto svetainė laikoma puikiu būdu efektyviai pasiūlyti savo produktus ar paslaugas ir pritraukti naujų klientų.
  2. Ar siekiate būti patrauklesni ir atrodyti patikimesni lojaliems savo klientams? Šiandien internetas – efektyvus įrankis, kurį kiekvienas vartotojas pasitelkia sau, kai prireikia apsispręsti dėl norimo įsigyti produkto ar paslaugos. Neabejotinai kokybiška interneto svetainė nulemia asmens apsisprendimą. Paprasčiau kalbant, su kokybiška interneto svetaine galima sukurti patrauklesnį savo įvaizdį ir formuoti teigiamą reputaciją.
  3. Ar Jums reikia, jog su savo prekėmis ar paslaugomis atsidurtumėte neribotų pardavimų rinkoje? Sakoma, jog būtent internetas neturi apribojimų, todėl juo pasinaudojant nesunku pasiekti savo tikslų.
  4. Ar vis dar ieškote optimaliausios investicijos savo verslui? „Only media“ interneto svetainių kūrėjai įsitikinę, kad investicija į savo svetainę yra saugiausias pasirinkimas, nes tai iš tiesų ilgalaikė ir ilgainiui atsiperkanti investicija.
  5. Ar dažnai pasvarstote, jog norėtumėte turėti galimybę savo interneto svetainėje skelbti neribotą kiekį informacijos – informatyvios, aktualios ir traukiančios lankytojus? Interneto svetainės turinys, kuriame publikuojama vertinga informacijas – priežastis, kodėl vartotojai nuolat sugrįžta ir rekomenduoja svetainę kitiems.
  6. Ar jaučiate poreikį efektyviau ir sklandžiau komunikuoti su klientais? Matydamas informaciją apie Jūsų siūlomą produktą ar paslaugą, lankytojas galės nesunkiai su Jumis susisiekti, pasinaudodamas pateikta kontaktų forma – pasikonsultuoti, paklausti aktualių klausimų, patarimo arba tiesiog užsakyti prekę ar paslaugą.
  7. Ar norite galimybės lengvai vertinti svetainės efektyvumą? Turėsite galimybę išanalizuoti vartotojų atliktus veiksmus Jūsų svetainėje ir sužinoti, ką keisti svetainėje, kuo ją papildyti, ką pašalinti ir pan. Kitaip tariant, galėsite nesunkiai sužinoti, ko reikia, kad būtų pateisinti vartotojų lūkesčiai ir ką reiktų keisti ar atnaujinti interneto svetainėje.

Jeigu į daugumą šių klausimų atsakėte teigiamai, Jums neabejotinai reikalinga interneto svetainė. Kiekvienas atsakymas į prieš tai pateiktą klausimą – tai interneto svetainės suteikiamas privalumas arba kitaip sakant – verslo kelias į sėkmę. Vienas iš svarbiausių kriterijų, kurių reikėtų paisyti – pasirinkti patikimą interneto svetainės kūrėją. „Only media“ programuotojai įsitikinę, kad šiuolaikiniame pasaulyje profesionaliai sukurta interneto svetainė – galimybė, užtikrinanti teigiamą pirmąjį verslo lankytojų ar klientų įspūdį, todėl jos kūrimas turi būti patikėtas profesionalams.

„Only media“ – pasitikėjimo vertas vardas interneto rinkodaros sferoje. Ne kiekvienas gali būti profesionalus interneto svetainės dizaineris ar kūrėjas, bet kiekvienas gali turėti profesionalią svetainę su efektyviai pritaikytomis funkcijomis. Per kelias savaites profesionalūs interneto svetainių kūrimas gali užtikrinti unikalią interneto svetainę, kurią galėsite be vargo patys kontroliuoti, valdyti ir matyti jos privalumus.

Susisiekti su „Only media“ kūrėjais galite el. paštu info@onlymedia.lt, telefonu  8 6 2794 977 arba apsilankę interneto svetainėje – www.onlymedia.lt – ir užpildę specialią formą.