Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Ilgalaikis lūpų putlinimas

Ilgalaikis lūpų putlinimas

Ilgalaikis lūpų putlinimas

Ilgalaikis lūpų putlinimas – tai kosmetinė procedūra (nuolatinio lūpų didinimo būdas), skirta lūpų putlumui pagerinti. Daugelio šalių plastikos chirurgų draugijų duomenimis, nuo 2000 – ųjų pradžios šios procedūros paklausa pradėjo ženkliai augti.

Manoma, kad prie to ypač prisidėjo populiarėjantys socialiniai tinklai, bei galimybė žmonėms tapti „influenceriais“ (laisvai ir nesunkiai kurti turinį apie save ir savo mėgstamas veiklas). Lūpoms putlinti naudojami plastikiniai implantai.

Galima naudoti dviejų tipų implantus:

1) Silikono;

2) Politetrafluoretileno.

Nors abiejų tipų implantai yra saugūs, 2002 m. atliktas tyrimas su gyvūnais nustatė, kad politetrafluoretilenas yra saugesnis pasirinkimas (sąveika su auginiais yra palankesnė). Šis implantas taip pat yra minkštesnis ir lengviau suspaudžiamas nei silikoninis, o tai reiškia, kad jis gali atrodyti natūralesnis ir mažiau pastebimas lūpoje.

Be plastikinių lūpų implantų, galima atlikti dar dviejų tipų implantavimo procedūras:

1) Audinių persodinimo – naudojama oda iš apatinės pilvo srities, kad užpildytų lūpą;

2) Riebalų injekcijos – lūpoms užpildyti naudojami riebalai, kurie buvo perkelti iš pilvo.

Lūpų implantai yra puikus ilgalaikio lūpų padidinimo pasirinkimas tiems, kurie:

1) Turi gana simetriškas lūpas;

2) Nori pagerinti lūpų išvaizdą, bet nemėgsta dažnų procedūrų;

3) Nori dailesnių lūpų, o tuo pačiu nori sutaupyti pinigų ilgajame laikotarpyje;

Procedūros eiga

1) Pasirengimas operacijai.

Jeigu rūkote arba vartojate kraujo krešėjimą slopinančius vaistus, jūsų bus paprašyta nustoti tai daryti keletą dienų prieš operaciją. Jei sergate lūpų pūsleline, jūsų taip pat gali būti paprašyta vartoti antivirusinius vaistus, kol pasveiksite.

2) Chirurginė procedūra.

Lūpų implantavimas yra atliekamas gydytojo – kosmetologo kabinete. Specialistas pirmiausia sterilizuos pjūvio vietą ir vietiniu anestetiku nujautrins lūpas, kad procedūros metu nejustumėte skausmo. Nors lūpų implantacija gali būti atliekama taikant bendrąją nejautrą, tai ne visada yra būtina. Toliau bus atliekami šie veiksmai:

  1. a) daromas pjūvis abiejuose burnos kampuose;
  2. b) Į pjūvius įkišamas spaustukas ir sukuriama kišenė (arba tunelis);
  3. c) Sukūrus tunelį, spaustukas atidaromas ir įdedamas implantas;
  4. d) Spaustukas nuimamas, o pjūvis užsiuvamas medicininiais siūlais;

Jei komplikacijų nėra, visa operacija trunka vos apie 30 minučių.

Pooperacinis laikotarpis

Po procedūros diskomfortas gali jaustis apie 1 – 3 dienas, tačiau apie 7 – 14 dienas po operacijos, specialistas rekomenduos vengti bet kokio spaudimo ar tempimo aplink lūpų sritį. Stenkitės plačiai neatverti burnos (nežiovauti) ir per stipriai lūpų nesuspausti, nes implantai gali pasislinkti iš savo vietos.

Gali praeiti 1 ar 2 savaitės, kol lūpų audinys pradės randėti ir suaugs su implantu. Kai kuriais atvejais, esant skausmui, galima vartoti nereceptinius vaistus nuo skausmo ir uždegimo. Taip pat, ant skaudančios vietos galima dėti ledo paketus, kurie padės sumažinti patinimą.

Lūpų putlinimo procedūra

PR