Grožio ritualai, kurių niekada negana

Grožio ritualai, kurių niekada negana

Neblėstanti jaunystė ir natūralus grožis – vertybės, kurių siekia kiekvienas žmogus. Gaila, tačiau bėgantis laikas yra reiškinys, kuris neaplenkia nei vieno iš mūsų. Natūralūs senėjimo procesai tiesiogiai atsispindi tiek kūno linijose, tiek, savaime suprantama, ir mūsų veido odoje. Net ir pačius aukščiausius kokybės standartus atstovaujantys veido kremai, serumai ar kaukės ilgainiui tampa ne tokie veiksmingi ir nesugeba užkirsti kelio vis labiau ryškėjančioms raukšlėms bei kitiems neigiamiems išvaizdos pokyčiams.

Laimei, šiuolaikinės estetinės medicinos klinikos puikiai išmano grožio ir jaunystės formulę ir gali pasiūlyti veiksmingų ir netgi visiškai neskausmingų procedūrų, kurios padės kuo ilgiau išlaikyti jaunystę savo rankose ir nesudėtingai įgyvendins neblėstančio grožio užmojus. Tad, kokiomis estetinėmis procedūromis tikrai galima pasitikėti norint atgauti natūralaus grožio bei jaunystės privalumus? Ir kokios procedūros ypatingai pasitarnauja žmonių netoleruojančių skausmo atžvilgiu?

Biorevitalizacija – tikra palaima veido odai

 

Biorevitalizacija yra invazinė procedūra, kurios metu gilesni odos sluoksniai praturtinami biologiškai aktyviomis medžiagomis. Ši procedūra ne tik aprūpina veido odą itin vertingomis medžiagomis, tačiau taip pat skatina ilgalaikius kolageno ir elastino skaidulų gaminimo procesus. Šios privilegijos leidžia džiaugtis ne tik akivaizdžiai pagerėjusia odos būkle, bet ir ilgai išliekančiu rezultatu. Biorevitalizacijos procedūra veido odai suteikia visą jauninamąjį kompleksą, kurio dėka ne tik sumažinamos jau įsisenėjusios raukšlės, bet ir ženkliai sumažinama naujų raukšlių atsiradimo rizika. Taip pat reikėtų pabrėžti, jog ši invazinė procedūra didina odos elastingumą bei tonusą, užtikrina intensyvų odos drėkinimą bei suteikia spindinčios bei gyvybingos odos efektą. Dėl šių priežasčių šią procedūrą tikslinga atlikti ne tik brandesnio amžiaus žmonėms, bet ir jaunesnės kartos atstovams, kurie nori kuo ilgiau džiaugtis jaunatviškos, lygios ir stangrios odos privalumais. Daugiau informacijos apie šios procedūros naudą bei eigą galite rasite čia: https://grozioakademija.lt/paslauga/biorevitalizacija/

Beadatinė mezoterapija -– išeitis tiems, kurie bijo adatų

 

Pažangios technologijos ir patyrę estetinės medicinos gydytojai pasirūpina, jog kiekvieną grožio ir jaunystės puoselėjimo procedūrą lydėtų kuo mažesni diskomforto rodikliai. Visgi tikrai yra nemažai žmonių, kurie tiesiog jaučia didelę baimę adatoms ir dėl šios priežasties vengia lankytis estetinės medicinos klinikose. Beadatinė mezoterapija – puiki išeitis žmonės, kurie bijo adatų, tačiau nori džiaugtis nepriekaištinga veido odos būkle. Beadatinė mezoterapija, dar kitaip vadinama elektroporacija yra procedūra, kurios metu naudojami įvairaus dažnio ir intensyvumo bangų impulsai. Pagrindinis šios neskausmingos procedūros pranašumas yra tas, jog proceso metu aktyvūs cheminiai elementai įleidžiami tiesiai į ląstelę. Šio privalumo dėka teigiamą poveikį galima įžvelgti jau po pirmos procedūros. Taip pat verta paminėti, jog beadatinės mezoterapijos metu galima naudoti skirtingus, individualiam pacientui maksimaliai pritaikytus aktyviuosius koncentratus, kurie leidžia išspręsti konkrečias, būtent tam pacientui būdingas veido odos problemas. Sumažėję randeliai bei raukšlės, elastinga ir drėgme praturtinta oda – tai tik maža dalis privalumų, kuriuos suteikia visiškai neskausminga, tačiau išties vertinga beadatinės mezoterapijos procedūra.

Tiek jaunas, tiek vyresnio amžiaus žmogus dažnai susiduria su vienokiomis ar kitokiomis, neestetiškai atrodančiomis veido odos problemomis. Švytinti, gyvybinga ir jaunatviška veido oda ne tik atrodo patraukliai, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi. Šiuolaikinės estetinės medicinos klinikos tikrai gali pasiūlyti novatoriškas, įvairiais būdais atliekamas procedūras, kurios subtiliai prisitaikys prie individualių poreikių ir tikrai pasitarnaus grožio bei neblėstančios jaunystės vardan.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.