Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Greita ir profesionali dėžių gamyba pagal užsakymą

Greita ir profesionali dėžių gamyba pagal užsakymą

Greita ir profesionali dėžių gamyba pagal užsakymą

Reikalinga speciali dėžių gamyba pagal užsakymą? Specialistai sukurs Jums kai ką išskirtinio – tai visai nebrangu ir atveria šaunias pakavimo galimybes. Metas įgyvendinti savo viziją ir gauti išvaizdžias, stilingo dizaino dėžes ir dėžutes, kurias galėsite palikti dovanai ar pritaikyti kitoms pakavimo reikmėms. Apie dėžių gamybą sužinosite skaitydami toliau šį straipsnį.

Kaip gaminamos kartoninės dėžės?

Dėžių gamyba pagal užsakymą vykdoma vadovaujantis aukščiausios kokybės standartais. Sukurti gaminiai – ypatingai patvarūs, kokybiški, tinkami naudoti ne vieną kartą. Dėžės kuriamos naudojant perdirbtas medžiagas, todėl tai puikus ir ekologiškas pasirinkimas.

Dėžėms būdingos labai įvairios formos, kurias galite pasirinkti pagal savo pakavimo poreikius. Gamybos metu kuriamos išskirtinių formų dėžės, pritaikytos konkrečių daiktų pakavimui. Kreipkitės į kartono dėžių gamintojus, kurie padės atrasti geriausią gamybos sprendimą ir suteiks priimtinas paslaugų kainas.

Nestandartiniai dėžių dydžiai

 

Dėžių gamyba pagal užsakymą dar yra naudinga tuo, kad galite gauti reikiamų, konkrečių dydžių pakuotes, kurių nerasite niekur kitur. Natūralu, jog standartiniai dydžiai ne visuomet tenkina – jeigu turite specifinių pakavimo poreikių pravers ir atitinkamos pakuotės. Pasirinkę dėžių gamybą pagal individualų užsakymą galėsite pateikti beveik bet kokius pageidavimus, į kuriuos atsižvelgę specialistai padarys viską, ką gali, kad gautumėte tikrai tenkinančius ir kokybiškus kartono gaminius.

Kuo naudingas gofruotas kartonas?

Gofruotas kartonas suteikia dėžėms dar didesnę apsaugą. Tai nedidelis, bangelės formos sluoksnis, dedamas tarp dviejų kartono lakštų. Gofrokartonas pasižymi amortizacinėmis savybėmis ir geriau atlaiko smūgius bei įbrėžimus, viduje esantys daiktai išlieka saugesni, jiems suteikiama apsauga ir nuo išorės ateinančios drėgmės. Būtent toks kartonas yra naudojamas pakuočių gamybai, todėl dėl jų patvarumo ir aukštos kokybės galėsite tiesiog neabejoti.

„Carttara“ specialistai dirba jau daug metų ir turi sukaupę daug patirties tam, kad profesionaliai įgyvendintų Jūsų pakavimo poreikius ir pateiktų tinkamiausią sprendimą. Gofruoto kartono dėžių gamyba pagal užsakymą – patikimas ir patogus būdas norint gauti tinkamų dydžių ir dizaino pakuotes.

PR