Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Glaustinukės: šiuolaikinės dailių kūno linijų herojės

Glaustinukės: šiuolaikinės dailių kūno linijų herojės

Glaustinukės: šiuolaikinės dailių kūno linijų herojės

Viešojoje erdvėje galima rasti duomenų, kad aukso amžius glaustinukėms (dar kitaip vadinamoms bodžiais) prasidėjo 2014 metais. Nuo tada jos tapo nepakeičiamos mados industrijoje ir kasdienybėje. Tokį šios aprangos detalės populiarumą nulėmė pasaulinio garso įžymybės, kurios ypač vasarą mėgsta pasipuošti ir viešai demonstruoti savo kūno formas, ištobulintas bodžių.

Glaustinukės gali būti dėvimas ne tik kaip apatinis, bet ir kaip viršutinis trikotažas. Kaip teigia siuvėjai, glaustinukės pirmiausia turi puošti moterį, o tik po to patobulinti jos kūno linijas.

Bodžio sudėtis labai paprasta – tai iš labai kokybiškos, lengvos, elastingos medžiagos ir nėrinių siuvama aprangos dalis. Bodis primena vientisą maudymosi kostiumėlį, tik jam siūti dažniausiai naudojamos kitos medžiagos. Glaustinukės būna įvairių spalvų: žiemos metu populiariausias pasirinkimas – kūno spalvos bodžiai, kurie dažniausiai rudenį ir žiemą dažniausiai būna su nėriniais ir tinkleliais, o vasarą mėgstami įvairiaspalviai bodžiai be rankovių ar trumpomis rankovėmis. Todėl bodžių funkcijos yra dvejopos – jie gali būti dėvimi po drabužiais ir sukurti lygų siluetą arba gali būti įmantraus, gražaus dizaino ir derinami su džinsais ar kelnėmis. Tokiu būdu kuriamas stilingas įvaizdis.

Ar bodžiai yra iš tiesų reikalingi?

Ar bodžiai yra reikalingi labiausiai priklauso nuo moters norų. Kasdieniniam dėvėjimui bodis turi didžiulį pranašumą prieš paprastas palaidines ar marškinėlius, nes idealiai priglunda, išryškina figūros dailumą, sukuria stangraus ir patrauklaus kūno įvaizdį. Glaustinukės puikiai tinka prie džinsų, po švarkeliu. Kitaip tariant, bodžiai yra puikus aprangos pagrindas, kuris ne tik gražiai atrodo, bet ir suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Su juo, kaip aprangos dalimi, galima drąsiai eksperimentuoti. Ne mažiau bodžiai reikalingi ir ypatingoms progoms. Kadangi šie drabužėliai dažniausiai gaminami iš poliamido ir elastano, jie stipriai suspaudžia kūną, priglunda ir išlygina figūros netobulumus, sukuria lygų ir dailų siluetą. Ypatingai progai – vestuvėms, dideliam vakarėliui, darbo šventei ar kt. – jie puikiai tinka, nes pakelia pasitikėjimą savimi ir leidžia jaustis išskirtinai patraukliai. Kūno spalvos bodžio po drabužiais visiškai nesimato.

Kaip reikėtų pasirinkti tinkamą glaustinukių dydį?

Ši užduotis daugeliui atrodo sudėtinga – tiek įsigyjant šiuos drabužius interneto parduotuvėje, tiek fizinėje parduotuvėje. Vieniems glaustinukės atrodo vis per mažos, o kiti sąmoningai nori pirkti kuo mažesnį dydį, tikėdamiesi, kad jis dar labiau sulieknins ir maksimaliai padidins kūno dailumą. To daryti nereikėtų, nes per mažos glaustinukės per stipriai suspaus kūną, kels diskomfortą ir tikrai nepadės sukurti gražaus, grakštaus įvaizdžio. Geriausia rinktis savo dydžio glaustinukes, tuomet jos savo funkcijas atliks efektyviausiai. O jeigu šiek tiek pasimetėte tarp dydžių ir dvejojate, galite rinktis dydžiu didesnį bodį – jie irgi puikiai atliks savo darbą.

Kur geriausia pirkti glaustinukes?

Šiuolaikinės figūrą formuojančios glaustinukės siuvamos taip, kad jas dėvinti moteris galėtų pasitikėti savimi, jaustųsi patogiai ir gražiai. Nepriklausomai nuo kūno sudėjimo. Tokius drabužius geriausia įsigyti specializuotose parduotuvėse, kurios orientuotos į gaminio kokybę, ilgaamžiškumą ir didelį asortimentą.

Trauzai.lt – sparčiai populiarėjanti specializuota parduotuvė, siūlanti įsigyti kokybiškas įvairiausių modelių glaustinukes. Pageidausite nėriniuotų, puošnių, elegantiškų, su permatomo tinklelio elementais ar itin aukštos kokybės klasikinių, pašiltintų, uždaru arba atviru kaklu, ilgomis arba trumpomis rankovėmis, pastelinių ar ryškių spalvų glaustinukių? O galbūt turite dar kitokių pageidavimų? https://www.trauzai.lt/ parduotuvėje tikrai rasite patinkančią glaustinukę atras net pačios išrankiausios stiliaus divos.

Glaustinukės – aprangos detalė, priverčianti tikėti, kad būtent pasitikėjimas savimi ir patrauklumas, o ne drabužio dydis moterį paverčia gražia ir geidžiama.

Plačiau: https://www.trauzai.lt/bodziai

PR