Blakių paieška – kada verta kreiptis dėl šios paslaugos?

Blakių paieška – kada verta kreiptis dėl šios paslaugos?

Informacija – tai neįkainojamas šaltinis, kuris įgalina, padeda žmonėms užsidirbti pinigų ir siekti savo tikslų. Pastaraisiais dešimtmečiais tapo labai sunku užtikrinti privatumą. Dėl technologijų pažangos atsirado daugybė prietaisų, kuriais galima vogti duomenis: slaptos kameros, mini diktofonai, pasiklausymo įrenginiai.

Įranga tobulinama, kad išliktų nematoma ir sunkiai aptinkama. Kaina tampa vis prieinamesnė. Net jei žmogus nėra stambus verslininkas ar politikas, jis negali būti 100 proc. tikras, kad jo namai yra saugūs ir patikimi. Dėl šių priežasčių profesionalių detektyvų detective.lt paslaugų paklausa vis didėja.

Tikriausiai kiekvienas bent kartą susimąstė, ar konfidencialus privatus pokalbis lieka tarp pašnekovų. O kai tai, kas turėjo būti paslaptis, iškyla viešumoje, verta savęs paklausti: ar niekas manęs neklauso?

Įrašymo ir buvimo vietos nustatymo prietaisai gali būti užmaskuoti ir įrengti mažiausiai tikėtinose vietose, pavyzdžiui, dokumentų naikintuve, grindjuostėse, šiukšliadėžėse, segtuvuose, paveikslų rėmuose, šviestuvuose ir daugelyje kitų vietų. Dažnai jų neįmanoma aptikti rankiniu būdu. Biurų patalpose, įmonėse, kur yra daug įrangos, prietaisų, dokumentų, kur sukiojasi daug žmonių, palikti paprastą, nedidelį diktofoną ar pasiklausymo įrenginį labai lengva, o įrenginys gali likti nepastebėtas net daug mėnesių.

Detektyvų veikla apima fizinę patalpų apžiūrą, nelinijinio jungtinio detektoriaus nurodytų vietų, kuriose gali būti elektroninių prietaisų, patikrinimą, taip pat vietų, kuriose galima paslėpti garso arba vaizdo įrašymo prietaisus, patikrinimą. Be to, detektyvai tikrina elektros prietaisus, kištukinius lizdus, prailgintuvus, elektros tinkle veikiančius prietaisus, sudarančius konkrečios patalpos įrangą, taip pat analizuoja pastato konstrukcijų elementus – langus ir sienas, nukreiptas į tiriamos patalpos išorę.

Ar blakių paieška aktuali tik verslo žmonėms?

Klausymasis yra ne tik stambaus verslo metodas. Detektyvai teigia, kad vis dažniau telefoninių pokalbių pasiklausymą renkasi ir privatūs asmenys. Skyrybas išgyvenantys sutuoktiniai, dėl vaiko kovojantys partneriai ar buvę meilužiai, kurie nori vienas kitam apkartinti gyvenimą. Nelegalius pasiklausymo įrenginius galima paslėpti grotuvo diske, įkroviklyje ar net stalinėje lempoje.

Įrodymai, kuriais galime įrodyti savo bylą, dažnai yra po ranka. Tačiau žmonės nežino, kas svarbu teismui ir kaip tai įteisinti. Įrodymų rinkimas šeimos bylose reikalauja ypatingo profesionalumo ir jautrumo. Dėl mėgėjiškų veiksmų bandydami atlikti tai patys, galite ne tik pralaimėti bet ir sugadinti santykius su artimaisiais.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.